Najde se ještě pěkná volná holka?

Ahoj kluci, na tomto foru neustále radíte jak holku pozvat na rande, sbalit po sms, na diskotéce atd.. Já mám trošku jiný problém a chci to trošku prokonzultovat, protože už to v sobě nehodlám dusit, tak začnu:

Jakou holku hledáš?

je mi 17 let a měl jsem v životě jednou holku, byla to moje spolužačka a tak nějak jsme si padli do oka a šlo to samo, myslel jsem si v tu chvíli, že mám v lásce štěstí, jenže po půl roce to přestalo klapat, nastal rozchod a ted už 2 roky neúspěšně hledám…hodně dlouhá doba co??..zkoušel jsem to během té doby na mnoho holek. Nemám vůbec žádný problém s oslovováním a to i na ulici, zvaním na kafe, bavením se s holkama, absolutně bezproblému jako bych to říkal kámošovi..to už je možná ta zkušenost:):), poslední dobou přemýšlím, že to je možná ten problém, vím většinou je to spíš obráceně …stydlivost atd. a potom ještě jeden problém, všechny!! kromě jedné byly zadané, pár mi jich to řeklo přímo, jenže třeba u jedné, se kterou jsem se seznámil na brigádě, chodili jsem spolu i ven, bavili se spolu a já si od toho opravdu hodně sliboval, ale jednou telefonát…a její přítel, pak jsem se jí na to zkoušel zeptat, proč mi o tom neřekla a tak a ona mi odpověděla, že mě má hrozně ráda ale jako kamaráda, že si myslela, že ji taky beru jako kamarádku, u další jsem se dostal pouze k telefonnímu číslu a smskám a když jsem ji chtěl někam pozvat, tak mi řekla že má přítele….opravdu jsem z toho docela znervozněný, už 2 roky se pokouším a nic a to jako doopravdy pokouším, jakmile se nějaká trochu líbí, už zkouším…tak nevím, je ještě sakra nějaká pěkná volná holka a dá se nějak trošku poznat podle chování?? Máte někdo podobný problém?? Nebo má zkusit sbalit nějakou zadanou, s jejíma borcama moc problém nemám, mám přes dva metry a jsem docela namakanej, ale jak je dostat to je věčí problém.
Prosím poradte něco, budu vděčný, už si fakt nevím rady a další dmítnutí od zadaných holkek už moc prožít nechci, díky Vám

Najde se ještě pěkná volná holka?

10 komentářů: „Najde se ještě pěkná volná holka?

 1. Mirek napsal:

  bohužel máš pravdu, je to opravdu dost efektivní způsob a většina se na to jen vymlouvá, ale co s tím, že jo?? jen u té jedné to vím určitě, ýe je zadaná, bohužel u té nejhezčí a se kterou si nejvíc rozumím, myslíte, že to mám ještě na ni nějak zkusit?

 2. Petr napsal:

  zkus to, žádná holka není nesbalitelná, zjisti si něco o tom jejím přítelovi, určitě na něm není se vším stoprocentně spokojená, a zkus využít toho, co jí na něm štve a chovat se přesně opačně, typicky holky který jsou už dlouho zadaný s jedním chlapem tak začnou postrádat takovýty romantický kecy, drobný pozornosti a tak.. ale dělej to jen pokud si myslíš že by o tebe měla teoreticky zájem, protože jinak jí to začne otravovat a nechá tě bejt..

 3. Mirek napsal:

  jo, už jsem zkusil ji znovu kontaktovat, ale asi jsem něco posral, protože na sms mi neodpovídá a telefon mi nebere…..do prdele!!…no tak to budu zkoušet dál…dík petře, tvůj komentář mě alespon trochu nakopne a příště se to snad povede:)

 4. Ellie napsal:

  Víš co si myslím? Jako, je mi 14, takže to neber úplně 100%, ale zkus přestat hledat. Proč nutně potřebuješ holku teď? V co nejbližší době? Vždyť máš čas. Nehledej, jen čekej a měj oči otevřené. Ona si tě najde sama.

 5. Mirek napsal:

  Ellie, máš pravdu, kdyby mi bylo taky 14, byla by to asi nejlepší varianta, ale mě už je skoro 18 a 2 roky už holku nemám, takže už jsem z toho docela zoufalý, ale dík za radu

 6. Froggy napsal:

  To zase právě bacha, protože když sbalíš zadanou holku, jooo pohoda… ale jak si mužeš bejt jistej že nepodvede i tebe? Moc přelítaví povahy…. je mi jen 14, chodím do 9. třídy a už i moje spolužačky sou zmalovaný kurvy a baví se o nás jako o prstýnku nebo autě a takovejch srancích… Ale znám spoustu nezadanejch pěknejch holek (na který samozřejmě nemám xD) takže toho se fakt bát nemusíš 🙂

 7. marki napsal:

  Ellie…tak právě na todle čekaj holky….skuste se na ni třeba usmívat nebo na víc takovejch a ona se nějaká chytne…

 8. Disciple napsal:

  Dáváš moc najevo, že si zoufalej. Rozjeď si víc front a nehrň se do toho hned, sice se říká po hlavě, ale samička uteče, když ví, na čem je… taky ji musíš nechávat trochu v nejistotě. Néé že bych to uměl, ale je to tak. A balit holku někomu je zbytečné, vojet jí můžeš, ale ona od něho v 99% neodejde. Znám to. .-D A můžeš mít třeba 3 metry, je ti to k hovnu.