Návod: 11 bodů, jak na holku

1) nehrát s ní trapné hry kdo napíše první apod. pokud má kluk zájem má se ozvat první on. Samozdřejmě nestíhat a neuhánět, ale pokud jí chcete oslovit nebo jí napsat In whitesmsku, že vám chybí. Tak to prostě udělejte. Ignorace platí možná tak na tu 14letou holku, která musí poznat pár takových blbečků aby jí došlo co a jak chce.

2) Tak jako kluci, tak i holky rády slyší komplimenty. Takže můžete říct slečně, že je hezká. Případně když je ze školy, tak jí třeba pochválit za něco co řekla nebo co se jí povedlo nebo že ona dostala jedničku a je dobrá a bla bla bla. Holky nemají rády otřepané fráze. Je lepší s tím trošku šetřit a být originální. Jsi sexy, jsi kočička, …je tabu to se líbí davajce né slušné holce, která má zájem o lásku.

Jakou holku hledáš?


3) Pokud slečnu někam pozvete platíte vše vy bez keců. Pokud nemáte v kasičce miliony můžete navrhnout jinou alternativu. Chytrá slečna to pochopí. Ovšem vždy je lepší, když například kino, nebo výstavu atd. zaplatí kluk. Tak to prostě bylo i v minulosti. Je to takový projev náklonosti.

4) Nevyžadujte intimní kontakt pokud to dotyčná nechce. Chápu, že většina holek na sebe nechá sahat a je jim to jedno. Dají si panáka a pak skončí s někým na záchodě, ale to neznamená, že jsou takové všechny. Osahávání je sexuální obtěžování. Zkuste si to představit například tak, že vám na pindíka sahá vaše 100 kilová nechutná učitelka..nic moc

Want one?
čokoláda vždy potěší

5) Trávit čas s kamarády je určitě důležité, ale holka by se neměla zanedbávat a pokud vy rádi chodíte na fotbal a ona ne, tak to respektuje. Choďte na fotbal s kamarády a se slečnou vymyslete něco jiného.

6) Nechovejte se jako buran, nemluvte sprostě, nevyprávějte detaily kalícího večírků hlavně ne u jídla, ..

7) ač se to nezdá ženy mají pořád rády, když jim někdo otevře dveře, pomůže do kabátu apod. je to projev toho, že si jí jako holky vážíte.

8) holka nepotřebuje aby jste za ní utráceli miliony. Holka chce někoho, kdo jí bude mít rád. Někoho kdo jí občas přinese kytku, čokoládu třeba i jen tak. Né samozdřejmě pořád, ale je to zase ten projev náklonosti. Něco, co udělá radost. Je to malá věc, která se ocení.

9) Holka říká, že chce hodného kluka a pak si vybere toho největšího idiota. Ano toto se stává poměrně často. Je to dáno tím, že ten idiot je většinou v oblibě a holka podvědomě chce toho samce, kterého svým způsobem někdo obdivuje. Ovšem jak je holka starší a zkušenější dokáže si toho, co jí nabízíte vážit. Neznamená to dělat ze sebe oddaného pejska, který všechno vždy udělá, ale buď jaký jsi. Žena je jako květina a podle toho se k ní musí kluk chovat. Nechovej se jako stádo. Nechovej se jako někdo, kdo musí být IN. Idolové idioti většinou v dospělosti zůstávají sami.

10) naslouchejte..

11) buďte upřímní

Na závěr: někdo nemusí souhlasit. Beru to ze svého pohledu ženy. Ze svých zkušeností. Probrečela jsem několik nocí kvůli někomu, kdo o mě vlastně nestál i když tu byl někdo, kdo si mě přál nejvíc. Teď mám někoho, koho si moc vážím a přeju to jednou zažít i vám. Kurv..ní je fajn, ale přináší špatnou pověst, nemoce a nikdy to nedá člověku všechno. Užívejte mládí, mějte své velké první lásky ať na ně můžete jednou vzpomínat. Na ty postelové se zapomene brzo. Po týdnu, po roce a nejdnou ani nevíte..čao

Návod: 11 bodů, jak na holku

7 komentářů: „Návod: 11 bodů, jak na holku

  1. Mhmm... napsal:

    Tohle bych napsal taky, a to jsem kluk, který ještě holku neměl. Holkám rozumím, naslouchám, chovám se k nim pěkně, ovšem, neumím to správně využít, to je oč tu běží 😉

  2. V ostrave neni nikdo kdo by se podle clanku choval . Ja jsem rada za 1. Usmev 😊 ale to dela to ze mam bricho U_U

  3. Hrozně se mi líbí jedna holka ze třídy. je milá, hodná a taky je to pořádná kočka. doufám, že jí brzy sbalím a dáme si první pusu