Nebaví se se mnou

Je mi 13.Učím se celkem dobře.
Já jsem taky tlustý, hnusný ,ale se mnou se aspoň baví moje rodina.
Holku jsem ještě nikdy neměl, ale co nedělat když se se mnou nikdo nechce bavit.

Když přijdu do školy nebo do prostředí kde je víc lidí okamžitě si na mě někdo něco vymyslí např. ,,Kumte na toho špekouna, dyť se ani nedovalí ke dveřím.“ Kvůli tomu jsem se dal do nový školy,ale začalo to nanovo.
Poraďte mi prosím

Jakou holku hledáš?

Nebaví se se mnou

11 komentářů: „Nebaví se se mnou

 1. Začni ze sebou něco dělat běž ven běhat začni dělat něco cool začni cvičit a za 1 měsíc tě ani nepoznaj věř tomu 😀

 2. marek napsal:

  Začni s tím něco dělat zabehej si, udělej si kliky atd 😉 určitě ti to pomůže

 3. rohan131313 napsal:

  ani jedno!!!
  nebo takhle jsem tky trochu pri tele ale zase musiš nit respekt (ne doslova) ale musiš dat svou podstatu nevzdavat se v nečem viniknout(nemyslim uceni ani demenci ) ale zkus se zapojit s ednim klukem ci holkou az budete nekde sami tak navaz hovor a pokracuj co rad dela atd chce to cas ale nakonec se to vyplati a mas kamose ktery rekne nekomu jinemu on neni tak blbej ci neco podobneho a tak ziskas autoritu ale pravidlo je : cas cas cas cas…

 4. Baru napsal:

  No tak v 1,řadě se výhýbej fastfoodům jako je KFC, Mc’Donalds, Subway a podobně.
  Jez zdravě a často, a také se nepřejídej.
  Začni dělat nějaký sport, co třeba místo sedění u PC nebo u TV si jit zaběhat? Nebo zkus tenis,karate, atletiku, plavání…důležité je abys měl pohyb…
  Jsem holka, takže vím na co holky letí…
  1) Zhubni, žádná holka neletí na tlustý prasata !!! (bez urážky)
  2) Nevtirej se tolik holce, ji to přestane bavit a můžeš na ni tak akorát zapomenout
  3) Jestli máš beďary, tak je zkus vyléčit,pomáhá třeba si mýt obličej pleťovou vodou. Jestli ne tak máš výhodu.
  4) Buď vtipným ! To holky rády !!!
  5) Nebuď učitelčiným mazánkem a ani maminčiným…holka si bude myslet, že ještě nejsi vyspělý…

  A teď žádná kritika:
  Doufám že co píšeš je pravda, chytrý je jedna velká výhoda,..můžeš holčině s čímkoli pomoci ( domácí úkoly, referát apod.

  Bára

 5. Marek napsal:

  Zdravím,
  přestože jsem absolutní amatér, píšu, abych tě povzbudil. Mám kámoše, o rok staršího než jseš ty, kterej je opravdu tlustej, skoro nechodí do školy (měl co dělat, aby nepropadnul) a skoro furt sedí u kompu, paří minecraft atd. Navíc se, tedy alespoň ve škole, chová jako totální debil. Přesto už chodil s několika docela pěknejma holkama. Myslím, že je sbalil přes net, ve škole si z něj dělá každej srandu, ale potom se s nima opravdu scházel. Tím nechci říct, že bys neměl se sebou něco dělat – zhubnout se určitě vyplatí, ale jde to i bez toho!
  Doufám, že jsem pomohl.
  Marek

 6. Anonym napsal:

  Proč jsou holky tak udělaný z fotbalistů ?? Vrtá mi to hlavou už dlouhou dobu a nemůžu na to přít …Aspoň u nás ve městě když není kluk fotbalista nebo hokejsta tak ma u holky hned menší šanci…
  NEMÁTE TUŠENÍ PROČ TOMU TAK JE ?
  Ps: Jsem holka a tomuhle vážně nerozumím ….chtěla bych těm namyšlenym blbcum ukazat že sem holka a z vysoka na ně kašlu ! 😀

 7. Kiki napsal:

  Já třeba fotbalisty nesnáším ,protože jsou to většinou simulanti a ještě jsou zahleděný do sebe,prostě nebrat:D,ale je pravda,že hokejisty zbožňuju(to ale neznamená,že bych nechodila s normálním klukem,ale musela by s ním být sranda a to je pro mě to nejdůležitější,aby s klukem byla sranda. Pozor!!!! Sranda je něco jinýho než vyprávění trapných vtipů;)

 8. Ellie napsal:

  Ne, ne, ne. Neříkej „jsem tlustý a hnusný“. Na tom opravdu vůbec nezáleží. Hlavně se chovej hezky a sebevědomě. A víš proč tě ti blbci uráží? Protože se necháš. Copak ti na názoru nějakých debilů musí tak záležet? No tak ať si řvou, no, ať si léčej svoje mindráčky, to tě vůbec nemusí rozhodit. Ty jsi rozhodně mnohem silnější osobnost než oni všichni dohromady. Když to mají zapotřebí, tak fajn, dopřej jim to potěšení se ztrapňovat přede všemi a usměj se nad tím, že některý lidi jsou schopní přežívat jenom díky takovým věcem. Oni to dělají jenom proto, že ti to vadí. A proč ti to vlastně tak vadí? Máš se upřímně zamýšlet nad tím, co ti říkají tvoji nejbližší, rodina přátelé (a já, samozřejmě 😀 ) a ne nad kecy nějakých třídních ubožáků. Proč by ti to mělo vadit? Zjistíš, že je to blbost se nad nějakými takovými trapáky vůbec zamýšlet – neřeš to, zasměj se nad tím a V KLIDU, sarkasticky se zeptej třeba: „A dělá ti to hodně dobře, říkat takový pí*oviny?“ Jakmile zjistí, že je ti to jedno, nechají toho.
  Hlavu vzhůru!

 9. Martin napsal:

  Dik vsem za podporu za velke rady. Jsem rad ze muj clanek vzbudil takovy ohlas a budu rad kdyz sem pribyde vic takovych rad.
  Vsem moc dik.
  Martin (Matezss)