Jak se nechat sbalit

Co když je to všechno jinak? Co když svět je převrácený a to, čemu říkáme balení holek je jen rituálem nezbytným k tomu, aby jsme se k něčemu dobrali, přičemž všechno od prvopočátku závisí jen a pouze na nich a na tom, koho se ony rozhodnou sbalit a pak už jen čekají, který sameček se přitočí a řekne si o číslo?? Bishop ve svém trefném příspěvku udeřil hřebíček na hlavičku. Je potřeba odpoutat se od starých metod a přijít s novými sofistikovanějšími balicími metodami pro 21. století…

Existuje mezi mužskou částí populace několik rozšířených bludů, které jsou stále dokola opakovány a papouškovány z různých zdrojů, nicméně ve skutečnosti nefungují. Změnila se snad situace na bojišti? Odpověď zní překvapivě: ano. Ženy si poslední dobou čím dál víc věří. To, že se za ní někdo ohlédne už nebere za pozornost (pokud tedy není chudák holka nějak nadměrně ošklivá), ale za zcela jasnou, samozřejmou věc, se kterou počítá. Co z toho plyne: když se zařadíš do davu, nemáš šanci. Jen opravdu vychytralý člověk, který má ženskou psychiku v malíčku nebo se dovede jednoznačně odlišit a dát najevo, že on je něco trochu jiného, jiná klasa, má šanci.

Jakou holku hledáš?

Nebal, nech se sbalit

Základním kamenem této nové balicí metody je zhruba tato úvaha: Co bych se já, člověk dostatečně inteligentní i jiných kvalit měl co snažit a dokazovat někomu, že jsem fakt v pohodě a dobrej? Proč bych měl trapně stepovat a honit se za každou co se na mě trochu usměje, jen aby to třeba jednou vyšlo? Mám já tohle zapotřebí??

A z toho docházíme k jádru tohoto přelomového způsobu nabalování: nech se prostě sbalit. Čekej, nic neuspěchej, nevyvíjej přemrštěnou iniciativu, prostě tomu dej čas. Je patrné, že nemůžeme při použití toho přístupu očekávat patrné dopady ze dne na den. Patrné nikoliv, a to proto, že i když už se něco té ženské nehodné začne něco v hlavě šrotovat, normální člověk to zpravidla nepozná.

Přestože většinou mají holky řečí až běda, když jde o něco zásadního, nedá se z nich dostat kloudného slova. V těchto případech mají kdo ví proč dojem, že stačí určitá kombinace mrknutí oka, pohledu a naznačení dvěma slovy, a každý komu to předvede hned pochopí, že se jí líbí.

O nic mi nejde

Pro úspěšnou aplikaci je potřeba držet se tří následujích předpokladů:

 • mít svůj styl
 • nedávat najevo holce že ji chceš
 • poučit se z chyb druhých

Jak už je patrné z předchozích odstavců, styl je potřeba mít prostě opravdu svůj a nesnažit se zařadit do nějakého emo
hnutí, mezi hiphopery, šampóňáky atd. Těhle všech je mraky. Když si vezmu tepláky co mi visí po kolena, k tomu vyplandaný triko a nasadím hoperský řetězy, budu se nějak lišit od těch pár tisíc lidí, co to dělají úplně stejně?? Zase ale i pozor na originalitu za každou cenu.. Kombinace by měla vypadat přece jen tak, aby to ženské neodradilo, ale aby je to jen nalákalo. A nejde jen o styl oblečení, ale o celkovou sebeprezentaci. Od mluvení a vystupování až po používané parfémy, doplňky, prostě tady v tom všem by člověk neměl jít s tím největším davem.

Co se druhého bodu týče, v podstatě to už bylo řečeno. Když na tebe holka mrkne nebo použije další z klasických průhledných ženských fíglů, očekává, že automaticky vystartuješ, budeš ze sebe něco soukat, kecat s ní a mám nějaké kontaktní údaje. Přesně tohle chování je však v rozporu s touto novou doktrínou. Vidíš, že se po tobě holka kouká? Koukni se taky, usměj, ale nic víc. Je v místnosti jedna holka a všichni kluci se kolem ní točí? Ty zůstaň v klidu a nikam nejdi. Hraj na ženskou ješitnost: proč zrovna tenhle borec si jako pro mě nejde? To jako nejsem pro něj dost dobrá??

A když už vidíš kolem nějaké z holek stepovat blázny, kteří pořád na to jdou primitivní metodou, jen sleduj co dělají špatně a co ta holka nesnáší. Klidně se mezitím dej do řeči s jinou, o kterou absolutně nemáš zájem a rozdmýchej v objektu zájmu klasickou ženskou žárlivost.

Čas být balen

Když už v té holce probudíš dostatečnou touhu, budeš se divit, čeho jsou holky schopny. Nejrafinovanější návrhy maskované stále ještě tak, že rozhodně o žádné balení nejde, vzkazy, žádosti o pomoc. Jejich repertoár je překvapivě široký a při použití tohoto postupu ho budou muset vytáhnou na povrch a předvést ho na rovinu, nesetrvávat v šedi intrik a zákulisních čacher, na kterou jsou zvyklé. Je člověk nesmí dát prostě okatě najevo, že ji chce, a bude se divit, co holka udělá pro to, aby ji chtěl.

Jak se nechat sbalit

14 komentářů: „Jak se nechat sbalit

 1. Libor napsal:

  Moc povedeny clanek, chvalim. Zapomeli jste ovsem na jednu vec a na jeden hodne podstatny detail. Driv nebo pozdeji zena prijde na to,ze muz svou ulohu a to, ze ji nechce jen hraje, muz nema sanci tohle zamaskovat, zeny jsou mnohem citlivejsi a vzdy na to prijdou… Jak?

  Rafinovane propracovanymi otazkami a jemnym smerovanim konverzace, plus perfektnim ctenim muzovy reci tela,jeho pohybu,pohledu apod… U muze staci jeden nenapadny pohled na jeji poprsi a zena uz moc dobre vi, ze se mu libi a ma o ni zajem.

  Reseni – stat se muzem o nehoz maji zeny zajem, ne ho predstirat !!!

 2. Ondra napsal:

  Mě se ten článek nelíbil.

  1. ještě se mi nestalo, aby holka (jak píšete v článku: „předvést ho na rovinu“) to na vás vybalila. Ono je to i s tou komunikací, jak píšete jinde, že holky mají plno keců, ale pokud jde o něco konkrétního, tak nejsou schopny. Navíc stalo se mi i, že mě pozvala na radne holka, to rande nedopadlo a když jsme se pak už nezávazně bavili, tak dokonce popírala i tu zkutečnost, že mě pozvala. Takže nějaká férovka u ženských nehrozí.

  2. Nezapomínejte na to, že holku k vám přitahuje právě to chování, ne vy samotní. Takže pokud to prokoukne (jakože jsou chytré až až), anebo vy to nevydržíte a řekne, že to byla hra. Tak to skončí, protože to, co jí přitahovalo, už nebude existovat.

  3. Jak píšete: „Koukni se taky, usměj, ale nic víc“. To je fakt, dostanete plno krásných úsměvů a hypnotických pohledů, ale to je tak všehno! Ony prostě za váma nepůjdou, pokud to není nějaká ranařka. Prostě ty baby takhle nefungují. Vždy to musíte být Vy, kdo udělá ten první krok.

  Myslím, si že to přesto může možná fungovat na nějaké 16ky. Ale jinak jediné pozitivum vidím v tom, že je to dobrý způsob jak vzbudit zájem. Okamžitě jak by vznikl, bych od této metody upustil a šel jiným směrem.

 3. Ann napsal:

  Takže…tohle je hodně špatnej článek…v pár ohledech je to pravdivý, ale když kluk holce nedá nic najevo, ona taky nebude nic dělat….Ondra má pravdu….

 4. ala napsal:

  Jo, je to pravda, tohle naopak nebude moc fungovat na 16ky, ale na dospělé ženy. To že je žena nervózní z atraktivního muže, který kolem ní nelítá a nesnaží se o její přízeň je nepopiratelný fakt. Ale není to jen o předstírání, je to skutečně o chování a osobnosti muže jako celku… chování alfa samce (nejde o svaly, ale spíše o postoje, gesta, atd.). Jde v podstatě o to, dát na odiv své kvality (pakliže nějaké máme, proto se to nedá předstírat, jak psal na začátku Libor), ale né takovým tím primitivním způsobem, ale s naprostou elegancí a klidem. Jistěže holka sama nevstane a nepůjde za vámi s ubrouskem, na kterém je rtěnkou napsané její telefonní číslo, ale minimálně vzbudíte více zájmu, který jen podpoříte pár ledabylými pohledy, a ona bude svých rafinovaných signálů vysílat více k vám, takže si ujistíte své postavení. Inicativa bude nakonec na vás, ale až ve chvíli, kdy budete mít jistotu, že si z vás může ona i její kamarádky, případně všechny ostatní ženy ve společnosti, urvat rodidla. Závěrem jen poznámka: nenazval bych to moderní metodou, stačí se podívat na pár mafiánských filmů 😉

 5. marry napsal:

  Tohle je hloupost. Například, proč bych se podle téhle teorie teda měla snažit já?? Taky jsem dost dobrá, inteligentní, pěkná holka, takže tím, že se mi někdo líbí a já se trochu posnažuju, tím se tedy schazuju?? Tak se nemusíme snažit nikdo, nebudem si nikdo nikoho všímat ani se snažit…budem všichni skvělí a úžasní a sami… Mně přeci nejde o to hrát s někým tyhle hry, chci mít vedle sebe ( ne pod sebou ani nad sebou) partnera, se kterým mi bude dobře. Toť vše.

 6. Fogg napsal:

  Je to idealni zpusob baleni pro introverty. Vlastně jsem k tomuhle zpusobu došel naprosto samovolně. Jen se občas usmát, třeba jen trochu něco naznačit a pak zase hrát nezájem..