Pár triků od holky

Můj kluk mi řekl, že mě v podstatě sbalil podle rad na tomhle webu. Zvědavost mi nedala a SAMOZŘEJMĚ jsem se musela kouknout. 324/365 - A Larum
A … ne, že by všechno nebyla pravda, ale řekla bych, že by se vám hodil i pohled z druhé strany.

Jakou holku hledáš?

Takže, první věc, na kterou musíte myslet je to, že každá holka je jiná a taky něco jinýho očekává.

  • Jedněm se líbí, když kolem ní kluk obletuje, stará se o ní a je jeho středobod vesmíru.
  • Druhý tip holek , na úplně druhé straně, má zase radši, když jim kluk nechává svobodu.

Ale většina holek se nachází někde uprostřed tohoto spektra.
Další věc, na kterou musíte myslet je to, že holky (asi tak od 13 do 17, ale jsou i výjimky, jako vždy 😀 ) se dívají na kluky, jako na stvoření z jiných planet. Nerozumí jim a často si nejsou jisté, co si vlastně kluci myslí. A proto se říká, že 1. krok je spřátelit se. Ale nemyslím, že by to byla pravda.

1. krok je totiž udělat si jasno v tom, kdo jsi a koho hledáš. Pokud se ti holka líbí, musíš taky vědět proč.

A v tuhle chvíli je na řadě krok 2. A to, jak s ní navázat kontakt a případně se spřátelit. Pokud spolu chodíš do třídy, je to jasné. Hlavně se jí nesmíš bát! Přijď k ní o3 přestávce a zeptej se jí třeba na to, co bylo za úkol, nebo kde máte další hodinu. Ale dávej pozor, ať se jí neptáš pořád. Mohla by si myslet, že to nemáš v hlavě v pořádku, nebo že jsi moc vlezlej. Někdy je taky fajn, když se přidáš do rozhovoru, který vede se svou nejlepší kámoškou. Holky většinou chodí v chumlech ( dokonce i na záchod! :D) a tak by ses tomu stejně neubránil. Ale zase, ne moc často, zvlášť, když tě nějak zvlášť nemusí, anebo když jste se předtím moc nebavili. Musíš prostě opatrně.
Když už je čas pro Přátelství s velkým P, poznáš to. Neboj.

A to je čas na krok 3. Sežeň si na ní kontakt ( nemyslím facebook, ICQ, skype nebo tak, ale spíš mobil, mail …) a čas od času s ní někam zajdi. Když nemáte ve škole obědy, tak si skočte společně někam do fast foodu. Nebo v létě na zmrzku. Můžeš jí taky někdy pozvat, ale nech jí to taky někdy oplatit, když bude chtít.

A pak je tu krok 4. Něco víc, než jen jídlo, hřiště nebo papírnictví. A to např. kino.
Kino většinou na holky zabírá. Pozvi jí na něco, co se holkám líbí. Pokud víš, že nemá ráda horory, tak jí na žádnej neber, ale radši jí pozvi na nějakej slaďák, i když se ti nebude dvakrát líbit. V tuhle chvíli je důležitý to, co se líbí jí. Snaž se, aby byla šťastná. A pokud si to nechá líbit, tak můžeš pokročit ke kroku 5. Můžeš jí zkusit políbit. A pokud ti ten polibek vrátí, je vyhráno.
Jen nezapomínej, že to, po čem toužíš nezískáš lusknutím prstů a že na sobě musíš hodně pracovat.

Všechny dotazy mi piště na e – mail: annak@atlas.cz

Pár triků od holky

4 komentáře: „Pár triků od holky

  1. kuba napsal:

    Ale… ja sem to vzal rychle kvuli toho ze ji to kamos rekl. Takze sem splnil jen kroky 2…

  2. Vsechno jsem skoro splnil ted jsem u 4 krokuja jsem ji pozval do kina ,ale ona si ssebou chce vzit kamosky co ji mam rict? Pls rychlou odpoved na emailu dominik.rusnak@seznam.cz protoze na tadytom webu moc nejsem pls predem dekuji 😀 😀 😀