Pořád ji stejně miluji (příběh ze života)

Dobrý den,balících metod je určitě mnoho,ale můj příběh začal na základní škole.Já a moje o rok mladší sestra jsme chodili do stejné školy,ona o stupeň níže. Pozn. redakce: Tohle si určitě přečtěte! Nic podobného tu ještě nebylo.

Jakou holku hledáš?

Měla spoustu kamarádek,které samozřejmě navštěvovaly moji sestru u nás doma.Pro mě jako staršího chlapce tyto „mladší“ děvčata nezajímala,já a moji kamarádi jsme přece starší a tato děvčata nejsou pro nás,my máme na víc.Asi po půl roce k nám začala chodit dívka která se mě v té době příliš nelíbila,né že by nebyla pěkná v našem věku jsme o kráse tak moc nevěděly,ale mohu napsat a to i se svolením oné dívky,byla malá,vlásky rozházené od větru,žádná prsa,ale měla krásné oči a ústa.Po nějaké době jsem se sestry zeptal jestli mě muže seznámit,moje sestra ač je a byla od rány si mě ze začátku dobírala,ale pak jsem se s onou dívkou potkal s očí do očí na zastávce autobusu.

V té době (1984) letěly mražené kostky s dření uvnitř,s nesmělostí mimo pohledy kamarádů jsem se jí zeptal „ahoj nechceš ochutnat“,v té době jsem ještě nechápal co je to“láska na první pohled“,nebo „padnou si do oka“, nebo snad „rozbušilo se mě srdce“,nic takového,jen prostě něco malého dětského přeskočilo.Pak jsme spolu začaly kamarádit,scházet se na hřišti,za panelákem,u nás na zahradě,u rybníka,na koupališti,v kině,na louce u nás za vesnicí,povídaly si o všem možném,padla první pusa potom další a další.

Spolu jsme vychodili základní školu,spolu jsme dokončili studium,spolu jsme si řekly své ANO,spolu jsme vychovali tři dcery,spolu teď žijeme pro naši vnučku,má pořád tak krásné oči,má stále krásná ústa,už my nevadí že má větrem rozcuchané vlasy pořád ji stejně miluji…

Pořád ji stejně miluji (příběh ze života)

5 komentářů: „Pořád ji stejně miluji (příběh ze života)

  1. zoid napsal:

    Zajímavý příběh ze života. Ale člověče! Ta gramatika! Bez urážky – takhle by to nenapsal ani debYl. 🙂

  2. ehm napsal:

    jestli jste spolu před 27 lety začaly chodit,spolu jste vystudovali školu atd atd,a ted máte vnoučata,tak celkem cool 😀

  3. Disciple napsal:

    Gratuluji, protože jste jeden pár z 40 miliónu dalších, kteří měli takovéto štěstí.