Potřebuju pomoc se spolužačkou

čau je mi 15 let a ještě jsem neměl holku.A zrovna se mi jedna líbí dokonce sní od zítřka sedím na chemii.

Jakou holku hledáš?

Akorát nevim o čem se sní bavit a td…Jednou mi sice napsala že se jí líbim,ale nic z toho nevzešlo.často si sní povídam ,ale je to kničemu.Stále jsme jen kamarádi,ale ja bych chtel trochu víc tře ba se sní jen držet za ruce a chodit po parku.Předem dík za odpověd.

Potřebuju pomoc se spolužačkou

15 komentářů: „Potřebuju pomoc se spolužačkou

 1. pavel napsal:

  Hele skus ji proste rict ze se ti libi nebo ji pozvi ven a pri prvni priletizosti ji dej francka nebo tak neco a kdyz to nevijde tak se svet nesbori…

 2. Zkus tohle. Pozvi ji někam ven, když bude souhlasit, tak se celý den chovej normálně, možná trochu nesměle a když už bude konec, tak ji řekni, ať ještě nejde, že pro ni něco máš tajnůstkářsky ji řekni, nechť zavře oči a pak se k ní přibliž. celkem dost blízko, ale ne zase moc, podívej se jí přímo do očí a řekni ji, jak moc ji nenávidíš (Madagascar 2, prostě jsem nemohl odolat)

  nebo

  se řiď mými radami až po přiblížení a dej jí francka.

 3. Scawe napsal:

  Seš UBOHEJ! 😉 ale to se může změnit! jestli z toho nic nebylo, není to její vina, JE TO TVOJE VINA LOOSERE!! 😉 promiň, ale snad si to zapamatuješ, TY! máš začít, TY! musíš ukázat, že TY! jí povedeš, ona za tebe nic dělat nebude 😉 Prostě jí někam pozvi a nechoď kolem horké kaše (některé ženy nesmělost přitahuje, ale když si věříte je přitahuje víc;))

  Prostě si věř 🙂 Navíc jestli spolu sedíte v lavici, tak to je super příležitost být s ní sám a můžeš jí rovnou pozvat, nemusíš jí odhánět od stáda 😀 (což je občas hardcore, pokud vám s tim nehelfne kámoš)

  Ale pozor, jestli k tobě už nic víc než kamarádství necítí, v tom případě text nad tim nepočítej a nikam jí nezvi, ikdyby řekla ano, tak to nevyjde.

 4. dooooooo napsal:

  mam svou metodu.proste kdyz s ni budes sam zarad rychlost(rekni ji ze ji balis)a kdyz ma email nebo fb rekni at ti napise zpravu jestli te bali a budes vedet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. NoName napsal:

  ehm, můj názor je, že v tomhle věku je na nic vůbec holky balit, protože sice můžeš mít představy o tom, jak ji třeba ojedeš, nebo tak něco, ale v tomhle věku na to ani jeden z vás není připravenej a je lepší si počkat na později, až holka i ty dospěješ.No a ještě je podle mě největší hloupost chodit s někým ze školy, protože se vidíte prakticky pořád a můžete se pak mít plný zuby, navíc v každé třídě se najdou kecalky, co o tom furt žvaní, protože s nikým nechodily 😀
  takže hodně štěstí !

 6. 15 napsal:

  ahoj,je mi 12 let a snažim se sbalit holku ze školy.Zkoušim to ve škole,přes facebook,přes mobil,ale nic nevichází.Psal sem si z kamarádkou a ta mi řekla,že se ptala tý holky jestli se jí líbim.A ona řekla,že ne.A ted nevim co mám dělat.Prosím poradte mi

 7. jseminkognito napsal:

  hele víte co múžete je zvát jak chcete ale nejvíc zabírá věta ,,šla bys se mnou v sobotu do kina“
  ale nejdříve si zjistěte jaký ma ráda filmy jinak by ste ji třeba pozvali na saw a ona by nesnášela bijáky to by ste měly v háji uvolněte se pozvěte jí někam neberte si boty a sepište závět anebo poslední dve body radši vynechte 😀

 8. pico jsem anonym napsal:

  hej prvni laska v drtive vetsine nevzroste a do manželství takže si nelam hlavu 🙂

 9. Háájda napsal:

  hele ty 15… je videt ze ti je 12 😮 u tebe to vyznam nema, zacni az v 15, ted to nema zadny vyznam 🙂

 10. :D napsal:

  Já bych ti radil tohle (ale je to jen rada nebo se tím,alespon řídím já)
  Jestliže ti bude 15 tak si užívej,užívej,užívej, pak to jde samo.
  Začni pařit a na vztahy zatim kašli to je jen má rada.
  Jinak hodně štěstí 🙂