Promiň, ale nechci

Nevim co mám dál dělat, protože už dlouho sem se líbil jednej holce (která je dost tichá) a tak sem ji jednou pozval na rande bylo to fajn až na to že jsme jen obědvali a nic víc.

Jakou holku hledáš?

Potom jsme si ještě chvíli psali a tak jsem ji pozval na procházku do parku a ona odepsala „Promiň ale nechci“ tak sem to bral jako konec.Ale asi po měsíci klidu se konal školní výlet do anglie a já to bral jako že bych to znovu rozdmýchal a tak sem si s ní začal znovu psát, ale v tom se mi začala (nebo spíš víc začala) líbit její kamarádka která se mnou chodí na basket a poslední dobou se začínáme dost zbližovat.A tak nevím co mám dělat dál poraďte prosím.

Promiň, ale nechci

3 komentáře: „Promiň, ale nechci

  1. Catamurloc napsal:

    Čau, nejspíš už k tobě nic necítí, a tak se radši nevnucuj.Tím bys to ještě zhoršil a tvojí pověsti by to tak nepřilepšilo.Jestli je ta její kamarádka „dobrá“, tak se s ní zkus sblížit, víc jí poznej a časem se jí tak zeptej, třeba na tu procházku do parku,atd.

  2. Blackrose napsal:

    Jak řekl Johny Depp… když si zamilovaný a začne se ti líbit jiná, jdi za tou druhou… 🙂 logické ni?

  3. Nikdo napsal:

    No pokud si tu první nikam ještě nepozval a nebo jí jinak nedal najevo, že se ti pořád líbí tak asi není co řešit: zkus se s tou její kamarádkou sblížit a třeba to vyjde.