První rande

Jak na první rande, o čem se bavit, čemu se vyhnout a na co dát pozor při prvním setkání s holkou? Toto ultimátní téma si žádá ultimátní řešení a tady je dlouho očekávaný článek, který tě připraví na to, co se dá od první schůzky čekat a jak se na ni nejlépe připravit.

Jakou holku hledáš?

Každý asi zná tuto modelovou situaci:

Po tom, co holku nějakým způsobem poznáš na ni získáš kontakt v podobě sms/icq/facebooku. Následuje epizoda psaní, postupného oťukávání o co se zajímá, čím žije. Může to trvat různě dlouho, záleží na formě psaní a spoustě dalších okolností, nicméně účel této etapy je jasný: domluvit se na prvním rande. Ještě než se mu budeme věnovat jako celku, zaměříme se proto na to, jak nejlépe dohodnout čas a místo akce.

Kdy a kde

Zpravidla je lepší než někde uvnitř (například v čajovně, kavárně) si dát sraz na venkovní prostoře – typicky na nějakém náměstí nebo podobném prostraní, někde u dobře rozeznatelného orientačního bodu, aby hned zkraje nevznikly nějaké komplikace plynoucí z toho, že ona je u dolní kašny a ty u horní, už tenhle první dojem by mohl všechno zkazit nebo alespoň nasměrovat ne zrovna nejlepším směrem. Čas by měl být takový, abys ty i dívka dotyčná měli dostatek času s rezervou, aby nebyla unavená (např. pokud jde přímo ze školy, práce apod. to riziku tu hrozí). – ideální je podvečerní nebo večerní čas.

Příprava

Nikdo asi nezapomene na klasickou přípravu spočívající ve výběru nejlepší možné kombinace trika, kalhot, mikiny/svetru, vůně, deodorantu atd.  Skutečnost je taková, že pro opravdu kvalifikovanou přípravu toto zdaleka nestačí! Měl by ses totiž také připravit, na to, co se vlastně bude dít. Holky mají s organizováním toho co se má dělat nebo kam se má jít (v této prvotní fázi) docela problém, takže nespolíhej na nějakou zvláštní inciativu z její strany a připrav si svůj plán, nejlépe alespoň dvě varianty, nemusí se jednat o žádnou geniální akci plnou plyšáků a poletujících amorků, stačí vymyslet kam jít a ještě vědět co je poblíž trochu jiného, pokud by se to holčině nezdálo, nebo prostě vymyslet trasu procházky, tak abyste nezabloudili, atd.

Druhou věcí je projet si záznam komunikace a zjistit náznaky toho, co ženu tvojí vyvolenou zajímá, co jí nadchlo a rozmyslet si, jak by se toto téma dalo uchopit nebo rozvíjet.

Další problém, který se dá velmi jednoduše vyřešit ještě dříve, než rande začne, je ten, že dívka může být zprvu plachá a bát se cokoliv říct, prostě nejdřív toho na ni může být moc a ona z trémy nebude schopná vypravit ze sebe souvislou větu.  V této chvíli pomůže, když slyší klidně plynoucí mužský hlas, který ji něco vypráví, to ji postupně uklidní a pak už bude mluvit i ona. Co jí ale říkat?

V podstatě cokoliv, ale nejlépe něco osobnějšího, aby se o tobě taky něco dověděla. Promysli si pár témat nebo historek před akcí, ať pak nejsi zaskočen, sepiš si body a budeš připraven na 100 %.

Rande je tady

Čím je schůzka blíže, tím je člověk zpravidla nervóznější a  říkáš si, že já se na to nevykašlu. Pak si zas začíná ale říkat, vždyť o tohle mi vlastně jde, tak co bych to rušil. Je tedy v takové schizofrénní náladě a už neví co dělat, jen pozoruje jak se to blíží a nervozita roste.

Vyraž radši s předstihem, víme jak to chodí doprava je zlá a hned zkraje přijít pozdě není dobré znamení. Na druhou stranu nemusíš být přímo na místě půl hodiny předem, ale tak zvolna se spíše přibližovat, aby až uhodí domluvená hodina, byl jsi tam kde jste se domluvili.

Ve chvíli, kdy ji zahlédneš je nervozita pravděpodobně na vrcholu. O to důležitější se v tento důležitý okamžik zachovat správně, holky docela dají na první dojem, takže nesmíš v tuto osudovou sekundu zklamat. Nevymýšlej žádnou extravtipnou hlášku a neměj výraz mafiánského bosse, místo toho je mnohem lepší zvolit pozitivní výraz a klasický pozdrav. K němu se pak dá podle situace a stupně jak se znáte přidat něco malého navíc: např. poznámka jak jí to sluší, nebo malá pusa (nepřehnat).

Teď možná kouká chudák holka jako vystrašené mládě, a jsme pravděpodobně v té fázi, kdy má moc velkou trému na to něco ti povědět, ty však už tušíš co bys ji teď mohl povědět, takže už můžeš zvolna začít vykládat a přesouvat na místo, kde si sednete, případně pokud se jedná o akci pojatou jako procházku, pomalu vyjít. Aby se ledy definitivně rozlomily a vzájemné vztahy se ohřály, je ideální nějaký teplý nápoj typu čaje nebo kvalitního pressa.

Jak dlouho by mělo první rande trvat? Těžko říct. Někdo doporučuje ne víc než hodku, dvě. To ale když si rozumíte je docela málo.. Prostě je potřeba to tak nějak odhadnout, když se všechno vyvíjí výborně, není důvod vymýšlet nějaké záminky k ukončení.

Pusa na první rande – ano či ne?

Určitě vám neunikly různé historky o nejen pusách, ale i sexuálních hrátkách hned na prvním rande. Není to ještě nějak brzo, je to akorát, nebo co by vlastně mělo na prvním rande proběhnout? Podle výzkumu přispěvovatelů tohoto serveru není zase až tak kam spěchat. Pokud to myslíš vážně, i jedna neuvážená pusa by to mohla pokazit, o dalších věcech nemluvit. Opět záleží na tom, co předcházelo první schůzce, jak se vyvíjí, jaké narážky proběhly, atd. atd. Nicméně, určitě není pravda, že pusa na první rande musí být, jinak jsi bez šancí, jsou známy i příběhy z praxe, kdy pusa nebyla nejen na prvním, ale ani druhém, třetím, čtvrtém… ani desátém rande, až pak přišla ta pravá chvíle – nicméně ani tento druhý extrém není příliš doporučován.

První rande

53 komentářů: „První rande

 1. Qeebec napsal:

  Pěkný článek, pojatý dost technicky, mě by však konkrétně zajímalo, jak to udělat v tom okamžiku, kdy na ženu (dívku), chceme „vylít“ naše city. Je lepší ji jen políbit a riskovat, že jí to může jít proti srsti anebo, je lepší ji říct něco ve stylu. „Víš, asi jsem se do tebe zabouch“ a pak až přistoupit (dle reakce partnerky) k líbání 😀 Díky za odpověď…

 2. admin napsal:

  hmm myslím že říkat něco je v tom okamžiku spíš kontraproduktivní.. lepší je ve chvíli kdy je nos u nosu pusa u pusy tu pusu prostě dát 🙂

 3. masternik napsal:

  no tak jako víš co to je tak, že asi když ještě nedala, tak asi ta první pusa nebude uplně tak suprová, ale o to taková roztomilejší.. ovšem druhá a třetí pusa už zase bude o něčem jiným, ono se to vyladí.. a takhle to je se všim myslím

 4. Qeebec napsal:

  No jo, ale když si ji ještě s nikým nedala, tak se na to potřebuje asi trochu připravit… Nevim jestli takto nezkušená holka by se nezalekla, kdyby ji kluk nic neřekl a začal ji hned olizovat… co myslíte?

 5. Garry Kurowski napsal:

  hmm tak musíš se nenápadně přiblížit.. a když už je hodně blízko, asi tak nos na nos – je ta pravá chvíle 🙂

 6. SOROUW napsal:

  Jaj to jsou ale otázky. „OMG“ No přeci nezáleží natom jaké je to rande jestli je to rande první nebo třebas šesté záleží na té chvíli, okamžiku kdy jste spolu samy dva oba se dokážete bavit aniž by vám to bylo nepříjemné a dostanete prostě chuť ji políbit. Pro ty méně zkušené je nejvhodnější okamžik pro polibek loučení. Čas vzájemného poznávání skončil a vy se musíte rozejít. Pomalu se přiblížíte do jejího osobního prostoru což podle sosiologických poznatků na vzdálenost jednoho metru. Povíte jí něco hezkého, že jste se výborně bavil a že vám sní bylo fajn. Na jejím pohledu či pohybu těla poznáte zda jí to není nějak nepříjemné a jestli ne přiblížíte se do prostoru intivního což znamená tak na půl metru. Pohledem z očí do očí poznáte jestli je vše v pořádku či nikoliv. Pořád se jí koukáte do očí a v duchu sám pro sebe si říkáte nějakou příjemnou věc .. třeba že je opravdu nádherná, má krásný úsměv, oči (ale nekoukejte se ji na pusu) ..není to blbost protože je rozhodně poznat jak v vašich očích tak z mimiky obličeje zda jste spokojený či vás toto rande totálně rozhodilo. To nejdůležitější : při pokusu o první polibek jsou dvě varianty … chcete ji políbit ale vidíte že váš polibek nebude opětovám proto ji dáte něžnou pusu na tvář a rozloučíte se nebo varianta dvě kdy náš příběh končí HappyEndem a toho jsme přeci chtěli dosáhnout. Tak co myslíte že vám to nějak pomohlo? 🙂

 7. Navary napsal:

  Zdravim 🙂 Menší dotázek. A co když je naopak holka víc zkušená než já a vyžaduje něco víc a já jí to nedam? :-/ nebo když neni takovej ten typ holky co by byla na takový to romantickýprostředí v kavárně či restauraci? Když chce jen jít někam ven, popít alkohol a pak jít domů??? Bude špatně když to udělam podle „supr“ návodu?

 8. Set napsal:

  Nevím jak ty ale já bych se rači kouknul po jíné a pčečti si Hra od Neil Strauss popisuje tam jak na holku ……

 9. SOROUW napsal:

  Navary : no tak to máš jednoduché jestliže se nato ještě necítíš tak jí to nedávej najevo sváděj ji ale nedávej jí co chce to takové holky také rajcuje ale nesmí to trvat moc dlouho jinak by si mohla myslet že nejseš ten typ co má rád holky 😀 😀 a vůbec co řešíš na takové holce získáš zkušenosti zase ty které se ti nepochybně budou hodit a využij toho jak nejvíce dokážeš protože takovéto holčiny nejsou na dlouhodobé vážné stahy a dřív nebo později o ní stejně přijdeš a nemusí to být ani tvoje chyba protože takovéto holky žijou spontálním životem a mají rády změny tak toho využij dokuď můžeš !!! 🙂

 10. SOROUW napsal:

  Set : to snad ani ne:) to nechám na odbornících ale rád se nezávazně podělím se zkušenostma a poradim těm kteří si lehce nevěří či si neví rady.

 11. Set napsal:

  No právě proto by z tebe měl být redaktor to je můj názor taky patřím mezi ty ne moc zkušené ….

 12. KexMen napsal:

  Ahoj jmenuji se Vlada je mi 11 let,zamiloval jsem se do 1 pekne holkz ktere je 10 a ona je na me zla dela si z toho srandu vi to cela skola ale ja ji nenechal uz to prestal ve skole a ja ji porad mel rad ja se na ni kouknu a uz je mi k placi prosim nevite jak na nu.Jsem Ukrajinec neni to tym nebo ze mam pihy nevim proste co mam delat.. prosim nedelam si legraci kdyz tak nekdo vi jak na to tak mi napiste na E-mail:KexMen@seznam.cz
  Prosim.Neni to vtip

 13. FastForYou napsal:

  chcu se zeptat když su s holkou venku tak nevim o čem se snou bavit ?? a pak se mě zdáá že se,se mnou nudíí 🙁 pls odepište díík..

 14. Hm stačí popřemýšlet a přijít na pár historek co použiješ nebo témat o kterejch se dá bavit.. val do ní a ona se postupně rozehřeje a začne mluvit taky, uvidíš

 15. Martin napsal:

  Jinak je mi 11 a jí taky jmenuje se Jessica ale co mám dělat abych jí dostal pryč od toho debila Matěje který jí miluje mám mu rozbít hubu?Sice už jsem někomu rozbil ale to by mě musel nasrat.Jinak si ze mě nedělá srandu je ke mě upřímná a já taky 🙂 a je to prostě typ holky která se umí postavit proti životu jenže mě překáží ten DEBIL Matěj jak jí to mám říct???????Jinak ona to ví že jí miluju ale myslím že si to doopravdy nemyslí.PLeaSe Odpovězte jinak jsem jí nic nikdy neudělal byl jsem celou dobu na ní hodnej a když celou dobu je stim DEBILEM Matějem tak se mi chce brečet plsky odpovězte mě na ní fakt záleží.

 16. Martin napsal:

  No pro nějaký holky je to jedno jestli někde v lese nebo kde hlavně jí musíš hladit po vláskách říct jí že jí miluješ strašně moc.

 17. Martin napsal:

  Jinak!Pokud miluješ jednu holku druhou jinou už nesmíš mít rád je to asi uplně jasný že jo!

 18. Martin napsal:

  No jo ale problém je že já když jít s ní aspon pryč mimo lidi tak to prostě nejde a nejde.Jak píšete že si pak řeknu no jo ale mě se nechce ale pak no jo ale to právě chci tak mě to prostě nejde.A já už nemůžu z toho jak je celou dobu s tim Matějem to je prostě k nevydržení byl mu rozbil hubu!Jak to mám udělat abych jí aspon vzal někam pryč když ona je furt s nim a on furt s ní?

 19. Petr napsal:

  No, s tou kamarádkou na oblečení atd. já mám o 2roky starší ségru, a asi jednou za pul roku s ní a mámou jedu nakupovat, ona mi většinou poradí a nemužu si stěžovat, je mi 15…

 20. sorouw napsal:

  Martine : jednoduchá rada prostě ji napiš sms, že se sní chceš setkat. Místo je na tvém uvážení (musíš odhadnout o co se zajímá a co má ráda) kino, kavárna, bowling, je plno míst kam ji můžeš pozvat. Popovídej si sní o věcech které má ráda o věcech které ji zajímají snaž se najít ty co máte společné a čeho bysi mohl využít aby ses jí zalíbil. Postupem času snad bude i ten vhodný čas ji říci naplno co kní cítíš ale nejprve musíš navázat určitý kontakt a též je důležite aby ona se dozvěděla něco o tobě a mohla tě tak lépe poznat. Buď k ní upřímný a nenech se zastrašit nějakým druhým klukem! Když nic neriskuješ nic neztratíš, ale nikdy také nic nezískáš.

 21. asd napsal:

  Kexmen hele nechapu co mas na 10 lety holce…. kdyz je ji 10 tak je jasny ze na tebe nebude hodna dit je to maly decko…tady se jedna jak ti skodi jestli te skadli a libis se ji a nebo ji nezajimas a snazi se te odpuzovat……..

 22. Abeba.XXX napsal:

  Pokud se mohu nenápadně vetřít do Vaší diskuze pánové:), ráda bych přidala pohled z té dívčí strany:) Více méně SOROUW holky odhadl dobře, ale je třeba dodat, že holky v tomhle věku jsou většinou rády za jakéhokoliv kluka, který je schopný se bavit „normálně“->to v přeložení znamená, že každá holka chce slyšet jak je hezká, vtipná a že má neuvěřitelně krásný úsměv:) a HLAVNĚ, že milé chování, kterým ji dotyčný okouzlí, nezahodí ve chvíly kdy na něj kamarád zavolá: „Jdeš hrát fočus vole?“, pak odpověď: „Jasně vole.“ okamžitě nemilosrdně v dívčích očích sráží chlapce do skupiny „nepoužitelní blbečci“
  Jak jinak s ní ještě můžeš navázat kontakt: Přes internet, icq… každá slečna se alespoň trochu usměje, když jí vyskočí na obrazovce semtam nějaký smajlík… to byl jen takový rychlí nápad..:), buď prostě originální:) TO ocení dívky i ženy všech věkových kategorií vždy:)
  Hodně štěstí:)

 23. Lukáš napsal:

  Čus.. je mi 15 let.Každej asi ví, že s holkama to není někdy zrovna jednoduchý pánové.Nejsou to ani 2 týdny co jsem četl návod jak sbalit kamárdku.Měla to bejt moje první holka.Když sem to přečetl , došlo mi že to není žádná věda.Buď získáš ,nic se nezmění a nebo ztratíš vše.Jak řekla i Abeba.XXX musíš být originální.Taky si musíš věřit a nesmíš se stydět. Moje první láska mě nechtěla,Druhá taky ne,Třetí taky ne,čtvrtá taky ne.Ale já se nedal a pokračoval… až sem přišel na holku ,říkejme jí číslo 5, která mě zprvu nechtěla, ale najednou o pár týdnů déle mě začala chtít, a najednou sem uviděl kolik holek by mě vlastně chtělo a začal jsem si vybírat.Nejdůležitější je si vybrat tu nejlepší.Né podle vzhledu, chování a tak.. ale podle srdce, prostě tu která se ti nejvíc líbí. Tak to by bylo zatím vše. A vám chlapci přeju hodně zdaru

 24. ??? napsal:

  a co kdyz sem jeste nikdy nikoho nelibal? hmm?? co kdyz to pokazim?? co kdyz bude chtit polibit?? a ja nebudu vedet jak ji spravne polibit?? a jak mam holku privist k polibku?? je mi divne jit za holkou pozdravit ji a dat ji sam od sebe pusu co kdyz to nechce nebo co kdyz to chce a ja to nevidim jak to poznam?? a co kdyz ji budu chtit dat pusu a ona uhne?? budu se citit trapne a zkazi se to tim prilis moc otazek prosim poradte nekdo.. nasel sem holku a opravdu se mi libi ale nevim jak pusobim ja na ni znam ji asi tyden pisem si a jeste sme se nevideli…

 25. Martin napsal:

  Čus tak jsem se k tomu nějak dokutálel xD furt s ní mám kontakt a už se máme nějak tak rádi no du číst dál potřebuju trochu těch informací.
  No a stačí mít Facebook a je to upe v poho =)

 26. Alex napsal:

  Ahoj, potřeboval bych typy na témata, o kterých bych se s dívkou mohl bavit…:-)..děkuju

 27. vinnetou napsal:

  ahoj, potreboval bych prosimvas par rad:) tak prosim opravdu odpovezte.
  ta za 1.) mam strasnej problem s tim ze kdyz se s ni nekde setkam (chodime spolu do pokracovacek z tanecnich, kam se mnou chtela jit ona) tak mam predem vsechno jakz takz pripraveny, co ji rikat a tak, ale kdyz se sni mam bavit tak dostanu nehorazny vokno a mluvim moc rychle a urcite ani ne moc sebevedome ( ale kdyz se na ni snazim mluvit pomalu, tak na ni mluvim jak na debila.. nebo mi to tak pripada) prosim vas moc poradte jak nohle poresit.
  __dalsi vec je ta ze na me je mila, hodna, porad se mi za vse omlouva(treba ze uz musi z chatu atd.) ale kdyz ji nabidnu moje piti a vidim a vim ze ma zizen a odmitne nekolikrat po sobe a stejne se nenapije nebo kdyz ji nabidnu pomoc kdyz vidim ze ji potrebine a taky furt odmita…proste se mi zda jako kdyby naschval prehlizela moje naznaky naklonosti…pls pls poradte cim to je? nechce me ci co? co s tim?
  __treti vec je ta ze bych ji uz rad pozval na rande, ale ona furt nema cas, opravdu a mam to i overeny z jinejch zdroju, proste nema, skoro porad, je nekde s rodici, uci se, pece, ma proste furt co delat, tak mi prosiiiim reknete jak to udelat, jak ji to mam rict, ze mi to vadi nebo proste jak?? nebo se na ni mam vykaslat?
  __Doplnujici informace k lepsimu pochopeni situace:…:)
  •je mi 16 a ji je 14
  •zname se uz asi 3 mesice ale zamrza to na tom ze nema cas
  •je porad takova vykolejena, nevim jestli ze me….
  •strasne moc ji miluju!!!
  _____________
  prosim vas kluci poradte mi, docela sem se tu vystavil, tak at to k necemu je, potrebuju strasne poradit tak mi pls neodpovidejte jednou vetou;) moc diiiiiiiiiiik!!

 28. vinnetou napsal:

  jeste jedna doplnujici vec:)
  – za celou dobu co ji davam najevo svoji naklonnost, mi ji jeste nikdy poradne neoplatila,ALE! jeste nikdy mi nedala najevo ze bych ji nejak otravoval, nebo ze me nema rada, proste je na me furt mila ale jenom jak na kamose a to me strasne mate!! :(((
  ___
  jinak me prosim omluvte za chyby ve slovech, pisu z mobilu a to je trochi obtiznejsi;)

 29. sgtSMITHY napsal:

  vinnetou: Z toho co tady píšeš je jasný, že se bojí, že ti jde jenom o jedno. Vymlouvání, že nemá čas je typický držení kluka od těla. Jestli víš kde bydlí, jestli víš, kdy chodí ze školy domů a ty máš čas, kup kytku a počkej na ni u vchodu do baráku…hlavně ji neříkej, že ji miluješ, nebo to celý jenom pohnojíš a to nechceš. Jenom ji řekni, že jsi šel kolem a vzpomněl sis na ni, tak jsi jí koupil něco „malýho“ (ale kup kytici jako kráva) a že bys byl rád, kdyby si s tebou někam vyšla. To jí řekni, rozluč se a s přehledem odejdi. To ji musí trknout, že se něco děje. Rozhodně to udělej a pak napiš jak to dopadlo…

 30. sgtSMITHY napsal:

  PS: jestli nevíš ani jedu z výše uvedených věcí, zjisti to přes její kamarádky, holky jsou drbny, takže se doví , že se něco chystá… Když se budeš ptát na bydliště, letmo se zeptej na oblíbenou kytku… Pak by to vyznělo že ji chceš přepadnout 😉 . Pak to půjde samo… Co se týče toho, že mluvíš rychle, no nwm jak ti s tím pomoct… Zkus třeba půl hodiny denně meditovat nebo se koukni na net(net je plnej meditovacích metod) něco si o tom přečti, fakt nwm jak ti s tím pomoct, s tímhle jsem se ještě nesetkal 🙁

 31. vinnetou napsal:

  a je to!:D uz vim proc to prehlizela, protze chce bejt jen kamoska….coz je horsi nez kdyby mi rekla at jdu do prdele…uz je to nejakou dobu, co mi to rekla..ale v pokracovackach to je furt good a bvime se zase normalne a tak, proste pohoda, sama se rozpovidava, dela kraviny a smeje se na me, ale jakmile je na fb, tak skoro neodpovida, zase nema cas a kdyz se ji zeptam jestli jde ven, tak prej jasne ale ze nevi kdy…me se zda ze se mi vyhejba…sice nevim proc, rikal jsem ji ze jen jako kamosi si vyjdem a pokecame, kdyz nam je v tech tanecnch dobre….se*e na me:\\\ uz to vzdavam…je to uz asi 5 mesicu co se ji snazim na neco uhnat, kdyby me chtela tak uz by to davno nejak dala najevo…….no zacal jsem chodit do posilky, dam ji tak 3 mesice pokoj a potom zkusim napsat, protoze na ni nemuzu furt zapomenout:\..tak zatim lidi a doufam ze budete mit vic stesti nez ja

 32. to vinnetou-> A-ou. Holky se nechtějí kamarádit, nerada ti to říkám, ale tady platí pravidlo-> zůstaň mi přítelem a polib mi prdel. Máš ale poslední možnosti, kterýma nic nepokazíš. Nemáš s ní co ztratit. Záchraný lano… platí v případě, že předtím se třeba jen vztahu bála, nebo z nějakýho BLABLA-důvodu nechtěla… Jde o to, že co holky nasere nejvíc, vytočí a donutí dělat blbosti JE TRAMTADADÁ-> ŽÁRLIVOST. Vem si to k srdci a nebo Ti nezbývá než najít Old Shaterhanda:)

 33. VelkyBalicAleNedari napsal:

  Čau hoši potřebuji poradit jak mam ZBALIT HOLKU KDYŽ MI UŽ DALA PUSU VE ŠKOLCE

 34. VelkyBalicAleNedari napsal:

  Čau hoši potřebuji poradit jak mam ZBALIT HOLKU KDYŽ MI UŽ DALA PUSU VE ŠKOLCE A VE ŠKOLE MNE NEMÁ RADA ALE SME NEJLEPŠÍ KAMARADI(Tým Velkim Je To Důležité!!!).Admini potřebuju s tímto případem pomoc jakou takyku zvolit ve škole když jí chci poslat na rande a jak se chovat atd jestli by to bylo dobre kdybych sem sel s ni do PICERIE.Sem ješte na základce v 5 třídě akutní přípat jeden kluk jí balí a mi sme si sazeli kdo jí zbalí….Hlédaám všechny fóra a tohle je to nejlepsi asi!!!

 35. michal napsal:

  ahoj potrebuju poradit jekoliz pracuji a nemam moc casu spis vubec tak sem zkusil stesti na seznamce a porad nic holku nemam asi rok a uz jsem celkem zoufaly prosim poradte

 36. Maverik napsal:

  Potřebuju taky poradit a dost! Je to složitý ale zkuste to pochopit…Zamiloval sem se do jedný holky co s někým chodila ale ten na ni kašlal a nechoval se k ní dobře no a tak sme chodili ven, teda i s její kamarádkou a kecali spíš tak o kravinách no a štvalo mě že tam dělá křena. Často naznačovala že by chtěla něco víc ale když sem jí to napsal že bych s nou chtel chodit tak mně řekla že mám velkou šanci ale že je zadaná… a jednou i že se do mě zamilovalaPlus sem jí řekl proč teda dává najevo že něco chce a ona že prej ne což mě štve že prostě o tom neví.. a má asi 20 kamarádů se kterýma se fotí a objímá je což mě štve. Na facu sme si psali každej den a ona si furt stěžovala na toho svýho no a tak asi po 2 týdnech se s ním rozešla. Tak sem jí nabídl že můžu přijet tak sem ráno přijel objal ji ona asi 5 minut mluvila o tom svým co že jí ještě volal atd. a pak sme si asi půl hodiny furt povídali o škole o písničkách atd. no tak sem ju chtěl doprovodit ale ona že by tatka mel kecy tak sem ju objal (zacala s tim už při první setkání jako uplně normální novej kamarád) a rozloučili sme se. No a nevím jestli se to dalo brát jako rande nebo jen chtěla utišit. Občas napíše že mě má moc ráda a řiká že sem jí nejvíc pomohl atd. No ježne stejně furt chodí za svýma kamarádama domu, ven atd… Je děsně komplikovaná v tomhle ohledu a já prostě nedokážu odhadnout jak to vidí. Jestli semnou chce chodit nebo se chce kamarádit nevím. A teď odjela do Chorvatska a tak mně jednou za den napíše smsku že se jí prej stýská a má mě ráda… No ale to že se jí stýská psala i když ještě chodila s tím svým a on chození semnou neměla pomyšlení pže byla zadaná. Je mně 16 a ještě sem holce nedal pusu. A já tuhle holku miluju ona mě asi taky ale nevím jeslti tak jak já ji. Myslím si že s touhle mně to může vyjít jen bych potřeboval vědět jak na tom su jak to ona vidí. Jak to mám zjistit, bylo tamto rande? A kdy na ni s první pusou. Mám dost sebedůvěry abych to zkusil ale nevím kdy protože se bojím jestli to tak bude cítit taky.

 37. Maverik napsal:

  Vinnetou já to mám hodně podobný. Chodila s jedním řikala že mám šanci ale je zadaná pak se s ním rozešla a píše mně jak mě má ráda, že se jí stýská (je v chorvatsku) jenže problém je ten že z fotek a statusů vidím že to řiká skoro všem kamarádům ( to taky nechápu, buďto se fakt kamarádí s několika klukama protože nechápe že oni se nechtěj kamarádit nebo nevím). Takže nevím jestli to myslí vážně nebo ne jestli chce vztah nebo nechce nevím ale bojím se jí zeptat abych to nepokazil…

 38. mara napsal:

  Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je dobré pro první schůzku zvolit pizzerii a pozvání partnerky na pizzu. Tiché chvíle by jsme prostě „zacpali“ jezením :))

 39. BitchHunter napsal:

  Ahoj,Mel bych dotaz co delat,jak se zachovat,kdyz sem se s holkou chtel libat ale ona mi chtela dat „jen“ pusu.Potom to bylo takovy divny a trapny a oba jsme nevedeli co delat.Jak teda poznat kdy je cas na pusu a kdy na libani ? :/

 40. HaPPy HiPPo napsal:

  Ahoj jmenuju se Pepa je mi 12 a mam holku a ty je 14 a dem na moje 1 rande jak na to pls ODEPIIIS pls zaleyi mi na tom. Tak Ahooj

 41. HaPPy HiPPo napsal:

  Ahoj jmenuju se Pepa je mi 12 a mam holku a ty je 14 a dem na moje 1 rande jak na to pls ODEPIIIS pls zaleyi mi na tom. Tak Ahooj

 42. Anonym napsal:

  Dobrý den, potreboval bych vědět, jestli by bylo blby chodit se svoji vzdálenou sestřenici, když ji ale miluji?
  Děkuji za odpověď.

 43. Anonym napsal:

  Ještě něco. Je mi 14 let a ji je 17,ale vypadá na můj vek a cítím že mne ma taky asi víc než rada.

 44. ferre napsal:

  Hale každý kluk vycítí ten moment kdy je ta správná.Na tý holce je to taky poznat.(tohle je 1.varianta)2.Požádat její nej kámošku aby se jí zeptala.
  Nejlepsi je ta první.