Rady od holky

Takže ahoj, jsem Aneta, je mi 16 let a už jsem půl roku zadaná. A v tomto článku bych se s vámi ráda podělila o to co na holky opravdu zabírá a co je spíš odradí.


1. Vzhled a celkový dojem
Každému na vzhledu aspoň trošku záleží. Jak holkám, tak klukům. Nemusíš být vyloženě nějaký ideál krásy, ale většinu holek odtahuje hodně rozšířené akné a hodně hubená postava. Potom už opravdu záleží na té konkrétní holce. Některé se líbí tohle, jiné zase támhleto. Ale myslím si že pokud se aspoň trochu líbíš sobě, bude to stačit. 😉
Další věc co by se dala do této kategorie zařadit je hygiena. Žádnou holku nepřitáhne když kluk vyloženě smrdí potem nebo mu smrdí z pusy. Na druhou stranu bych to moc nepřeháněla s voňavkami, parfémy atd.

Jakou holku hledáš?

2. Zaujmutí
Pokud máš aspoň trošičku přehled co jí zajímá, je to velké plus. A ještě líp pokud máte společné zájmy. Můžete si povídat o hudbě, sportu, lidech…
Pokud absolutně nevíš co jí zajímá, zkus někdy třeba poslouchat o čem si s kamarádkama povídá o přestávce, venku nebo tak. Možná ze začátku budeš při konverzaci nervózní, ale časem to bude lepší… uvidíš

3. Normální kamarádský pokec
Jak už bylo napsáno výš, zkus si s ní povídat o tom co jí zajímá. Nezapomeň, ale zmínit i svoje koníčky, aby věděla i něco o tobě. Neboj se zavtipkovat, holky milují kluky se smyslem pro humor.
Takhle se z vás (pravděpodobně) stanou hodně dobří kamarádi a možná se ti časem začne svěřovat i s vážnějšími a soukromějšími problémy. Tady to nesmíš pokazit, ukázat že jsi opravdový kámoš a poradit jí. To ji k tobě přitáhne ještě víc. Ale určitě se svěřuj i jí. To ti dá pocit že jí věříš a posune tě to o level výš.

4. Chovej se jak chlap a braň ji
Milujeme když se nás kluk zastane a pomůže nám. Proto to udělej když jí bude kdokoli nadávat nebo zesměšňovat.
Ukaž ji že ti na ní záleží a ozvi se. Taky většinu holek odtáhne když se kluk chová zženštile. Měj svůj názor a chovej se sebevědomě. Na druhou stranu moc nekřič ať tě nemá za cholerickýho hajzla.

5. Naznač jí že chceš být něco víc než kamarád
Skládej jí komplimenty… Tohle je taková zaručená věc jak zjistíš je se jí taky líbíš. Pokud tě taky chce tak ti taky polichotí.
Pokus se jí někdy dotknout, na začátek třeba jen tak letmo, později zkus dát konečky svých prstů na její ruku, pokud neuhne máš vyhráno. Určitě chce být s tebou taky něco víc.

6. Dobývej ji a vyznej lásku
Nemusí to být vyloženě jako ze slaďáku, ani ne na prvním rande… Prostě se neunahluj. Pozvi ji na schůzku a na konci se zeptej jestli by nešla na další. Nech jí vybrat kam by chtěla jít.
Co se týče prvního polibku, první krok by měl udělat kluk. A to (pro holky) vysněné „Miluji tě“, řekni až po tom.

7. Zůstaň takový jaký jsi byl na začátku
Když i ona řekne „Miluji tě“ máš vyhráno. Hlavně ať se z tebe nestane ten, co se o ní najednou nezajímá. Tohle není o lásce, ale o tom že sis chtěl dokázat že na ni máš…

Pár rad které se vždycky hodí…
-pokud má kluka, kašli na to. Zničíš jeho i ji.
-neskákej jí do řeči. Nesnášíme to 😀
-pokus se jí rozesmát.
-naopak když ona řekne vtípek, zasměj se mu.
-neboj se jí ukázat lásku i na veřejnosti. Obejmi ji nebo polib.
-nemluv moc sprostě… nedělá to dobrý dojem.

Takže doufám, kluci, že jsem vám poradila a že vám to vyjde.
Hodně štěstí 😉

Rady od holky

4 komentáře: „Rady od holky

 1. norwi napsal:

  hlavne nedoporucuji se podle toho ridit, rady jsou dobre, ale pokud se kluk nebude chovat jako chlap nema u holky sanci

  neni to o radach ale jak se chlap citi a jake ma sebevedomi, (nesmi se holky bat se dotknout, a i urazka obracena ve vtip vyhrava)

 2. Alex napsal:

  Dobrý den
  Mám takový menší problém známé se krátce s holkou byli jsme spolu ven atd..známé každý pár svých tajemství a na první rande jsem ji políbil a po týdnů jsem ji nabídl jestli bychom mohli být víc než kamarádi a ona na to že se neznámé a chce mě lip poznat a řekla že jde o vánočnich prázdninách je kamaradovi a já začal jako by žárlit tak jsme se chytily a já chci aby se mnou chodila jak to mám udělat

  Pls:poraďte mi

  Dekuju Alex