Říká že má přítele. Mám jí věřit?

Ahoj, je mi už 18let a chtěl bych najít holku na delší vztah. Nemám moc zkušeností a netroufám si na holky, které neznám.

Jakou holku hledáš?

Jednou jsem si psal s holkou ze školy, s kterou jsem se sice nikdy nebavil ale znal jsem ji od vidění a moc se mi líbí. Na FB jsem našel že jí baví focení tak jsem jí pochválil fotky. Dál jsme si psali a já se jí pak zeptal, jestli nechce se mnou někam zajít, aby jsme se lépe pozanali.

Ona mi napsala, že má přítele a že by to nebyl dobrý nápad, ale na Facebooku má, že je nezadaná. Myslím si, že se mně chtěla jen zbavit. Jak se mám chovat v těchto situacích?

Říká že má přítele. Mám jí věřit?

9 komentářů: „Říká že má přítele. Mám jí věřit?

 1. Mirek napsal:

  zdarky, přesně tohle se mi stalo taky a dopadlo to tak, že si jen píšeme po icq, taky nevím jestli se jí mám ještě jednou opatrně zeptat, protože podle toho, co říkali její kámošky, tak je nezadaná….

 2. Peter napsal:

  Já to mám naopak. Mě holka řekne, že nemá přítele, i když ho má, jen aby se mnou někam zašla 🙂

 3. Mirek napsal:

  pro Petra – tak běž do toho…podle mě není se svým stávajícím přítelem spokojena a chce změnu

 4. Další Anonym napsal:

  Je to takový způsob jak se nás zbavit. s tímto se setkávali pouze mí přátelé. já ne takže řeknu co doporučují na nejmenovaném serveru: „Pokud jde jen o balící fázi (právě jsem jí poznal), tak na hlášku „přítel“ směle nereaguju a ignoruju jí. Pokud to holka/žena tvrdí po pár větách a přítel nikde nablízku není, naučil jsem se, že nejlepší reakce je ignorovat tuto větu, jako kdyby nebyla vůbec vyslovena.“ Ještě musím přijít na způsob jak to převést na facebook.

 5. Petr napsal:

  Mně se osvědčilo tohle: „jo a jak dlouho spolu jste?“ „5 let“ „tak to bych moh mít šanci“ 😀 holku to většinou pobaví a dá mi číslo nebo svolí ke schůzce. Anebo jak už říkali kolegové, ignorovat to, jako by to vůbec neřekla. Pokud to nepomůže a pořád se nechce sejít, nech to chvíli uležet a časem se jí zase ozvi, třeba bude v lepším rozpoložení. Hlavně se jí nevtírej, to holky nesnáší a nikdy s ní pak nic nebude..

 6. Scawe napsal:

  To seš takovej ubožák? Když se bojíš pozvat na ulici cizí ženu, tak kdybych já byl žena, s tebou bych se asi nesešel.
  Ženy nemají rády slabé muže. A pozvání na rande je z velké části jen o to, jak si věříte! Sebevědomí je téměř vše co potřebujete, poté naučit se trochu rétoriku a není prob.

 7. holka napsal:

  Jsem holka, a čitě náhodou jsem narazila naaa tenhle web a ze zvědavosti sip řečetla pár článků….
  1) to, že holka nemá na face ve vztahu přítele neznamená vůbec nic!!!! kldině ho mít může, jen si ho tak prostě z nějakého důvodu dát nechtěla!!!
  2) proč by si holka vymýšlela že má přítele???!!! logicky když řekne že ho má, tak ho asi vážně má…nevidím jediný důvod proč by holka měla tajit že je „volná“ …