Sbalení holky ve škole

„Sbalení oblíbené holky není jednoduché, jak předejít komplikacím a jít úspěšně na to?“ Další ze svérázných a návodů, co dorazil do naší schránky… Exkluzivně jen pro vás.. Teď a tady!

Ze začátku :

Jakou holku hledáš?

 1. Potkáte holku před školou, věnujte se hlavně kámošům a pak ji rychle předběhněte
 2. Holka si samozdřejmě bude říkat co jste za imboše, neváhejte a v tělocviku udělejte toto :
 3. Přijdete, holka se potuluje, vy ale nejdete k ní ale pozvěte svou kámošku na běh –  bude na vás čučet, a samozřejmě jí to nadzdvihne.
 4. Na obědě si vás nevšimne, a jaktož vám dávám opět opakovanou radu pusťte jí před sebe
 5. Nabídne vám určitě sedět sní, přijměte a jak budete sami, dřív nebo později s vámi bude mluvit.
  Hlavně vám radím nedělat machra nebo svatouška, holky poznaj nudlové kluky, a tak vás nebude chtít, stejně by na to dříve přišla, zkuste jí nenápadně odradit od kamarádů/ek, a prostě pokecejte s ní.
 6. Uvidíte že když ji další ráno pozdravíte, hodí s vámi řeč a pak můžete postupovat podle vás.
 7. Daná osoba si vás zamiluje jako přítele, potom jako milence.

Dominik Rohel

PS.: redakce webu neručí za újmy na vašem duševním nebo fyzickém zdraví vzniklé uplatňováním jakéhokoliv z návodu na tomto webu.

Sbalení holky ve škole

15 komentářů: „Sbalení holky ve škole

 1. Scoott napsal:

  Geni, rekni nejake zabavne historky atd.holky maji vice vyvynuty emocionalni cast hlavy,davej pozor hlavne nepouzivat takove slova jako ty voe,krypl…jo a nerikej historie typu jak jste chlastaly a pak rano si spal se zachodem v ruce 😀

 2. lol napsal:

  PS.: redakce webu neručí za újmy na vašem duševním nebo fyzickém zdraví vzniklé uplatňováním jakéhokoliv z návodu na tomto webu.

  Mluví za vše :DD

 3. Ellie napsal:

  S tímhle návodem nesouhlasím. Kdyby ten návod někdo zkoušel na mně, tak bych ho zklamala už v pátém bodě. Já bych řekla děkuju, ale nenabídla bych mu místo vedle sebe. Je to jen můj názor, možná, že by to na někoho zabralo, ale na mě ne.
  Zdraví Ellie

 4. Scawe napsal:

  to Petr: v tomhle věku pomůže bejt vtipnej, hezkej a hodnej. Nesmíš bejt drzej (to jí v tomhle věku odradí (což neplatí o straších :D)) ale podle mejch zkušeností se jí také musíš líbit (jinak nevím jestli se ti to podaří…)

  v tomhle věku (3,4,5 třída) ikdyž jsem vypadal jako debil, jsem se pár holkám líbil – v tomhle věku se jim každou chvíli líbil někdo jinej, takže asi nečekej nějakej dlouhodobej vztah…

  Ale neznám moc detailů, takže nevím jakou taktiku by jsi měl zvolit. Jestli je hodně sebevědomá, musíš jí ukázat, že ty jsi víc. Jestli je spíš introvertka, musíš pro ni být rytíř na bílém koni, co jí vždy podpoří.

  S balením holek jsem nikdy neradil, takže v případě že nesouhlasíte, nebo naopak ano, tak mi prosím napište svůj názor na email: SHpriest@myself.com -ať vim, jestli to mám skusit napsat pár …eh… návodů pro ty, co si 100% nevěřej, jako já kdysi ^^ 😉

 5. Tak to me dostalo :
  PS.: redakce webu neručí za újmy na vašem duševním nebo fyzickém zdraví vzniklé uplatňováním jakéhokoliv z návodu na tomto webu.

 6. Michal napsal:

  Základem je mluvi t , mluvit a mluvit , nejlepší chvíle je když jsi ji někde odchytíte samotnou , když třeba jede sama do města nebo tak a tak pak začnete kecat , hlavní je důvěra , u mě to funguje vždy na 100 % , hlavní je u té holky mít důvěru a pak můžete říkat si navzájem vše 🙂

 7. čs lidi libi se mi jedna holka a ta me miluje nevim jak ji to mam řict nechci byt za trapaka každa rada pomuže

 8. Krystof napsal:

  A co kdyz mame talak holky jindy nez kluci ???
  Pls
  Ona jse mi jedna libi a ja nevim jestly naopak jak to mam zjistit? Pls rada
  A navrch kdyz chody do trydy tri patra nademnou co pak???pls rada odpoveste na email voltycz@post.cz