„Sestřenice“

Ahoj, chtěl bych se s vámi podělit o zkušenost z tohoto léta. Nedávno k nám přijela „rodina“ z Německa, naposledy jsem je „viděl“ když mi byly 2roky.

Věděl jsem že mají 2holky které nějak trochu mluví česky protože jejich táta si vzal Češku. Jednoho odpoledne když dorazili k nám jsem se s nimi přišel přivítat – a spatřil jsem ji. Nejstarší ze sester, nádherná, hned mě zaujala. Připomínám že si sám nejsem jistý jestli můžeme být nějak gen. spojení. Jejich mamka je totiž sestřenice mého taťky, což bych řekl je daleko sáhlejší než se zda. Taky bych měl zmínit že jsem křesťan – Něco jako sbalit a vyspat se mi nic neříká, já chcu milovat a být milován.

Jakou holku hledáš?

Prvních pár dní se u nás prostě jen tak koupali v bazénu, povídali si s babičkou a dědou (protože byly na návštěvě prakticky u nich) a já jen tak pozoroval. Neměl jsem totiž šajna jak bych jí mohl oslovit. Jednu mi tak ale mamka povídá, že se po mě holky pořád ptají. Tak jsem šel za nimi jen si tak trochu popovídat. Něco málo sme prohodili ale to bylo všechno, pak jakoby o mě už přestala jevit zájem. Pár dní sme s jejich rodinou ještě tak chodily po Městě, navštěvovali různá zajímavá místa v okolí. Jednou jsem jí tak ale navrhl (při jedné hře, když jsme byly sami) že bychom mohli jít se večer někam projít pokud bude chtít. Neodmítla a řekla že by šla, to mě moc potěšilo a tak jsem jí ten večer čekal. Když jsem se jí pak ale zeptal jestli by teda šla odpověděla že už je moc pozdě. Sice bylo, mohlo být kolem 10 večer, ale my žijeme v Obci takže jsem jí chtěl vzít jen tak na procházku po okolí. Dohodli jsme se teda na nadcházející den.

Trochu přeskočím,… bylo teda odpoledne, a já jsem celou dobu čekal že za mnou příjde a bude teda chtít někam vypadnout a trochu si promluvit. Opět ale nepřišla a bylo už moc pozdě takže jsem to vzdal a v duchu si pořád říkal jaký jsem to jenom trouba že jsem se zamiloval do dívky někde z Německa, že to nemůže mít budoucnost a podobně. Čekal jsem ještě chvíli venku a ona pak přišla, sic už něchtěla jít někam daleko na procházku. Pokecaly jsme si aspoň na zahradě u nás. První ze zájmu o ní jsem jí nechal mluvit o sobě co nejvíc. Strašně se mi líbí její Německý přízvuk a každé slovo které vyslovuje je jak zpěv ptáků. :)) Něco jsme tak prohodily a když už jsme si povídali asi 2 hodiny 😀 Bylo kolem půlnoci a oba jsme byly už unavení, trochu zmrzlí a chtěli jsme jít spát.

Tak jsem to na ní vybalil s tím že se mi moc líbí. Ona ale reagovala jen úsměvem. Trochu víc jsme si pak řekli že by vztah na dálku v našem věku asi neměl šanci. (oba jsme tak nějak na konci puberty) :D:D Ona se chce co nejdřív osamostatnit od rodičů a chce žít někde v zahraničí. Já bych si jí ale nejradši přivezl domů a chtěl bych s ní co nejdřív žít až dostuduju. Říkal jsem jí že co nejdřív až dostanu řidičák, přijedu za ní do Německa a budu jí navštěvovat při první příležitosti. Bohužel mi ale přišlo že ona se semnou více cítí jako rodinný příslušník. Doufám že né jako sestra nebo něco podobného. Říkal jsem jí že i na tomhle můžeme společně zapracovat a že čas ukáže jak se k tomu oba postavíme. Třeba taky nevycestuje a budeme spolu nebo naopak. Rozloučil jsem se sní pusou na tvář abych v ní nevyvolal pocit tlaku z mé strany (nechcu tolik tlačit na pilu když to cítí jinak).

Následoval už poslední den, vůbec jsme se už nebavili. Já jí už jen tak letmo pozoroval. Společně s rodinnou jsem navštívili ještě pár zajímavých míst a to bylo všechno. Když odjížděli, rozloučili jsme se velice formálně cože mě zamrzelo, chtěl jsem si sní před odjezdem aspoň trochu popovídat a rozloučit se sní. Ale přišlo mi že se mi trochu vybýbá. Až když odjeli, vzpomněl jsem si že na ní nemám žádný kontakt! Naštěstí ale dala E-mail mému bratranci kvůli výpomoci při studiu jazyků. Tak jsem si ho od bratrance vzal a něco málo jí po E-mailu napsal.

Mě zajímá jak to vidí ostatní. S rodiči o těhle věcech mluvit nechcu. Kámoše tohle nezajímá tak se ptám tady. Jak si myslíte že by se tohle mohlo vyvíjet dál. Zůstane mi v Německu věrná i když mě bere jen jako „člena rodinny“? Prosím jen o rozumné odpovědi. Zdržte se narážek. V potaz berte i to že jsem křesťan a za celou situaci se modlím protože volba životního partnera je i pro mě hodně důležitá. Ona sice veřící není, ale i na tom bych sní zapracoval. Něco málo sme totiž při našem rozhovoru na toto téma řekli. 😉

 

„Sestřenice“

6 komentářů: „„Sestřenice“

 1. Jedi napsal:

  Podle mě, by ses měl vy sr** na to že jsi křesťan. Vím že to není nic jednoduchého, ale taky jsem přešel z křesťanství na JEDIISMUS nevím čím to je, ale takovéto věci mi poslední dobou vycházejí víc a víc :). NO ale jinak řečeno pokud si náb. měnit nechceš (jakože asi ne) měl by jsi s ní začít jako že je to kamarádka, že na chození už nějak moc nemyslíš, no a pak to pujde samo 🙂

 2. Theory napsal:

  Taky sem křesťan,sice trochu z donucení,ale co už..Myslím,že tohle nemá cenu.Vem to tak,jak ti může být věrná,když sis s ní jen tak pokecal..Takový pokec prohodím s každou druhou holkou která se mi líbí 😉

 3. repicak napsal:

  No hele mněl bya jí říct co k ní cítíš. Ona simyslela že to říkáš jen tak. Jo a eště něco je uplně jedno jestli si křesťan nebo ne já sem nevěřící a nikomu nic nenutim. Jo a k věci měl bys to zkusit 🙂 přeju hodně štěstí

 4. Ellie napsal:

  Vztahy na dálku NIKDY nefungujou. Pokud ti na ní ale opravdu záleží, tak ti to vydrží – tak se za ní přestěhuj do Německa. Říkal jsi, že je pro tebe volba partnera životně důležitá. A pokud to z nějakých důvodů nejde, tak jí přijeď jen navštívit a pak se uvidí.
  Hodně štěstí
  zdraví Ellie