Seznamka.cz – vážná seznámení?

Jste sami a hledáte k sobě někoho, kdo vám zpříjemní volné chvilky? Samota rozhodně není nejlepším společníkem. My však víme o místě, jež vám zaručeně pomůže najít partnera a na následujících řádcích bychom vám jej rádi představili. Je to skvělé místo, kde můžete najít nejen vážný vztah, ale třeba i protějšek pro nezávazný flirt a dopisování. Najdete zde i lidi, již mají stejné zájmy jako vy, můžete s nimi tedy vyměňovat své zkušenosti. O jaké místo se tedy jedná? Jde o internetový portál Seznamka.cz, jehož recenzi vám zde přinášíme.

Co od portálu očekávat?

Jedná se o tradiční seznamovací webovou stránku na území České republiky, jež funguje již od roku 1998 a od této doby sblížila miliony lidí a sbližuje i nadále. Provozovatelé této stránky vědí, že většinou není jednoduché se s člověkem seznámit osobně někde na ulici, můžete být stydlivý, nebo mít nějaký problém s navázáním komunikace s cizím člověkem. Zde je komunikace usnadněna tím, že je přes internet a je jen na vás, zda se časem s potenciálním přítelem/přítelkyní setkáte i osobně, či nikoliv. Hlavním cílem a myšlenkou celého projektu je tedy snazší navázání kontaktů, což se zatím portálu bravurně daří.

Jakou holku hledáš?

seznamka.cz

V jakých oblastech mohu hledat?

Při načtení hlavní stránky portálu Seznamka.cz se vám objeví stručná informace o historii a hned pod ní se vyskytuje 5 ikonek. Každá z nich zastupuje jednu oblast seznámení. Najdeme zde ikonky vážného seznámení, nezávazného flirtu, dopisování, cestování a ostatních kategorií. Máme tedy rozhodně z čeho vybírat, někteří uživatelé mají u inzerátu přidanou fotku, můžete si tak udělat obrázek o tom, koho budete kontaktovat.

Kategorie vážného seznámení

Jistě si kladete otázku, co vše se pod touto položkou ukrývá, protože na hlavní stránce najdete jen automatické formulky typu: On hledá ji/Ona hledá jeho, avšak tato položka v sobě skrývá mnohem více. Dále se zde ukrývají i následující kategorie: on hledá jeho, ona hledá ji, rozvedený hledá ji, rozvedená hledá jeho, dokonce také možnost os s dětmi hledá ji, ona s dětmi hledá jeho. Je tedy zřejmé, že partnera si zde může najít opravdu každý.

vážná seznámení

Kategorie nezávazného flirtu

Tato kategorie vám umožní vyhledat partnera pro vaše nezávazné flirtování hned ze šesti položek. Pokud jste žena, můžete kliknout na jednu z těchto tří: On hledá ji, Ona hledá ji a Bi hledá ji. Ani muž však nebudou ochuzeni, ti si mohou kliknout na možnosti: Ona hledá jeho, On hledá jeho a Bi hledá jeho. Pro každého je tedy připravená možnost dle jeho chuti.

Kategorie dopisování

Tato kategorie obsahuje zatím asi nejvíce položek. Podporuje téměř všechny druhy dopisování, takže zde najdeme typické položky jako On s ní, Ona s ním. Můžete však také napsat někomu nějaký pěkný vzkaz. V této položce je pak také hojně podporováno i hledání kamarádství, spolubydlícího, případně i bydlení jako takového. V neposlední řadě pak nesmí chybět ani lesbické a gay dopisování.

Kategorie cestování

Patříte mezi příznivce cestování všeho druhu? A proč si nenajít pro tuto zálibu nějakého partnera/partnerku. Ve dvou se vše táhne lépe a cestování není výjimkou. Tato kategorie obsahuje 7 zajímavých položek. Příkladem může být cestování k vodě, na hory, jen tak na výlet, na kolo, po Evropě, za prací, ale také cestování na jiné kontinenty. Prostřednictvím seznamky si svůj protějšek najdete velice snadno a ihned můžete spolu vyrazit za hranice všedních dní.

Ostatní kategorie

Poslední položkou, v níž můžeme hledat je kategorie s názve ostatní. Jistě se ptáte, co si pod ní představit. My jsme pro vás tento údaj zjistili. Můžete zde hledat lidi, kteří sdílí stejný zájem jako vy, a to hned v 10 položkách, těmi jmenovitě jsou: AutoMoto, Fotografování, Hry, Hudba, film a video, Chovatelství a zvířata, Jazyky, Psi a kynologie, Rybaření, Zahrada a kutilství a Ostatní.

Neoznačené kategorie

Po rozkliknutí kategorie Ostatní se nám otevřely rozsáhlejší možnosti. Můžeme si najít člověka, který s námi někam vyrazí, příkladem může být divadlo, kino, koncert, restaurace, příroda, sauna, geocaching, flámování a mnohá další místa. Dále můžeme hledat příznivce některého sportovního odvětví, například adrenalinové sporty, badminton, běhání a turistika, bojové sporty, kolo a cyklistika, ale i spousta další. Další nezmíněnou kategorií je ta, v níž mohou najít svou spřízněnou duši handicapovaní lidé, věřící, ale cizinci. Řekli jste si, že vyrazíte na ples nebo nějakou tancovačku a nemáte nikoho, kdo by vás doprovodil? I na toto bylo při tvorbě tohoto portálu myšleno, můžete si tedy najít tanečního partnera/partnerku, případně si domluvit místo, kam vyrazíte, zda na disco, do tanečních, na ples, či na nějakou party. Není zapomenuto ani na Čechy, kteří se pohybují v zahraničí, ale ani na lidi, kteří rádi cestují pomocí projektu Spolujízda. Po představení všech kategorií je zřejmé, že autoři seznamky mysleli na všechno a zároveň i na všechny své uživatele.

Použití filtrů na stránce

Jistě se vám nebude chtít proklikávat celý web jen proto, abyste objevili po půl hodině klikání sekci, kterou právě hledáte. Z tohoto důvodu je mezi hlavičkou a úvodními informace o portálu seznamky vložen jednoduchý filtr. V něm si snadno zvolíte svou kategorii, v seznamu jsou uvedeny úplně všechny, jež portál nabízí. Dále si zde můžete zvolit místo, odkud by měla hledaná osoba být. V nabídce jsou uvedeny všechny kraje, okresy a některé regiony. V dalším políčku si vybíráte pohlaví, jež hledáte. A pak už následuje jen věk, který se může pohybovat v rozmezí od 15 do 99 let a vybrání možnosti, zda chcete zobrazit profily uživatelů s fotografií, nebo bez ní.

Výhody portálu Seznamka.cz

Tato internetová seznamka má hned několik výhod. První, o níž se musíme zmínit hned v začátku tohoto odstavce, je ta, že registrace, ale i vedení vašeho účtu je zcela zdarma. Můžete hledat pasivně, to znamená jen vyhledávat z již existujících inzerátů, nebo můžete zkusit najít si protějšek aktivní metodou, a to napsat si svůj vlastní inzerát. Další nespornou výhodou je přehlednost celého portálu. Nikdy se v ní neztratíte. Informace o inzerentech jsou též velice přehledně uspořádány a výhodou je, že nemusíte ze stránky s fotkou a informacemi klikat jinam a na daný inzerát odpovíte přímo na této stránce. Další výhodou je i to, že abyste mohli odpovědět na inzerát, registrováni být nemusíte. Další velkou výhodou shledávám to, že je možné nahlédnout na jednom místě do fotogalerie, stačí jen poklepat na položku fotky, jež se nachází v hlavičce stránky, vedle ní pak najdete zajímavou kategorii s názvem srazy naživo. Troufáme si tvrdit, že s touto možností se na mnoha konkurenčních serverech téměř nesetkáte.

seznamka.cz vážná seznámení

Jak se správně seznamovat prostřednictvím internetu?

Pokud jste přímo vy inzerentem, vyplňujte informace o sobě pravdivě. Nepřikrašlujte se, váš protějšek stejně časem zjistí, jací jste. Fotografii vložte takovou, aby vám bylo vidět do obličeje, rozhodně nevkládejte fotografii, na níž nejste téměř vidět, nikoho nebude zajímat socha za vámi, ale budete jej zajímat právě vy. Pro tento účel jsou v nejvhodnější profilové fotografie, kde je vidět celý obličej a maximálně vrchní část trupu. Při konverzaci se chovejte tak, jak si přejete, aby se protějšek choval k vám. Přejeme vám hodně štěstí.

Seznamka.cz – vážná seznámení?