Seznamky na internetu bez registrace

Na českém internetu nenajdete mnoho seznamek, které by umožňovaly seznámení bez registrace. Není se úplně čemu divit, protože pokud někdo hledá vážnou známost, není důvod, skrývat svou identitu. Navíc registrace mnohdy poskytuje značné výhody pro inzerenty. Nehledě na to, že pokud vás osloví někdo bez fotografie a bližších informací, s největší pravděpodobností stejně dáte přednost někomu, s vyplněným profilem.

Přejdeme-li ale k několika málo seznamkám bez registrace – při zadání výrazu ,,seznamka bez registrace“ vám na první stránce rozhodně vyskočí odkaz http://seznamka-zdarma-bez-registrace.eu/. Vyhledávání je celkem obyčejné, zadáte pohlaví hledaného partnera, jeho věk či bydliště. Bohužel se ale nedá říct, že by tato seznamka obsahovala velkou databázi uživatelů. Uživatelé mnohdy ani nejsou příliš aktivní.

Jakou holku hledáš?

O něco lepší je rozhodně následující web, který zároveň patřím mezi největší server bez registrace. Jde o stránku Seznamka.cz, která funguje již od roku 1998. Můžete bez problémů prohlížet profily uživatelů a pokud se rozhodnete, některého z nich oslovit, stačí zadat svůj email, vámi určené heslo pro přečtení případných odpovědí a krátkou zprávou zkontaktujete osobu, která Vám je sympatická. Vložit inzerát je taktéž možné pouze pomocí emailu a hesla.
Web má skvělé vyhledávání, ve kterém je samozřejmě možnost hledat protějšek podle místa bydliště, věku, s fotografií či bez, ale nejen to. Vyhledávat své budoucí partnery můžete také podle společných zájmů, víry, apod.
Na této seznamce ale nemusíte hledat pouze partnery pro společné soužití. Vyhledávač obsahuje také možnosti jako například: spolujízda do práce/po republice, Češi v Německu/Kanadě/atd., partner k tanci/na ples/na disco.
Pokud zde nenajdete svého životního partnera, při nejmenším najdete přítele nebo přítelkyni, třeba jen na dopisování. I takové kategorie totiž web nabízí.

Za zmínku určitě stojí i seznamka na stránce treking.cz (http://www.treking.cz/sluzby/seznamka.htm). Jde o takzvanou horskou seznamku, tedy spíše pro lidi, kteří jsou podobně sportovně založeni. Láska se přeci hledá lépe, když máte s někým společné zájmy. Stačí pouze zaslat email či vyplnit kontaktní formulář na stránce a vyčkávat, až si vás najde váš vyvolený/á.

V dnešní době sociálních sítí stojí za zmínku určitě i seznamky na facebooku. Při přihlášení a zadání slova ,,seznamka“ do vyhledávače, najdete nepřeberné množství skupin s touto tématikou. Pro příklad Seriózní seznamka, Seznamka 25 +, Seznamka pro baculky aj.

Mezi seznamky bez registrace lze zařadit také web www.seznamka69.cz. Pokud ale hledáte partnera pro společné soužití, tuto seznamku příliš nedoporučujeme, protože jde spíše o sex seznamku. Velmi podobným webem je i hotinzerce.cz.

Seznamky bez registrace

Seznamky s registrací

Jak již bylo řečeno v úvodu článku. Většina lidí spíše volí servery, na kterých se mohou registrovat. Registrace vám umožňuje najít si nejvhodnějšího partnera, protože zadáváte informace o vás, o vašich zálibách. Proto je mnohem snazší, najít zde někoho podobně zaměřeného jako jste vy. Někoho s kým vám bude dobře a nebudete se společně nudit.

Mezi takové servery můžeme zařadit seznamte.se, který má v současné době v databázi 204 339 uživatelů. Registrace je nutná, protože bez ní, nemůžete prohlížet profily ostatních. Ženy mají členství zcela zdarma, u mužů je zpoplatněno. Ceny jsou samozřejmě uvedené na webu a liší se podle formy úhrady. Nejvíce zaplatíte za sms předplatné, nejméně za platbu online kartou. Pro představu : měsíční členství placené přes sms stojí 549 Kč, avšak to samé členství zaplacené online vás vyjde pouze na 349 Kč.
Pokud ale nechcete nic platit, můžete web využívat i tak, pouze s pár omezeními. V případě že si ponecháte registraci zdarma, nemůžete odeslat více jak pět zpráv z vašeho profilu a máte omezený počet uživatelů ve vyhledávání, tudíž nenajdete všechny registrované uživatele. Stránka nabízí vyplnění seznamovacího dotazníku, díky kterému si snáze najdete vhodného partnera. Tento dotazník je rozdělen na pět částí (obecné, vzhled, zájmy, charakter, partnerské preference). Po vyplnění celého dotazníku, vám budou k dispozici osoby, které vyplnili dotazník podobně jako vy, máte s nimi určitou procentuelní shodu a tudíž byste se k sobě měli nejvíce hodit.
Mimo jiné tu také naleznete krátký návod, jak postupovat při seznamování s mužem i ženou.

Podobným serverem je i badoo.com, na kterém je také nutná registrace, ta je ale zcela zdarma. Kdybyste však chtěli využívat VIP služby, je možné si je předplatit. Mezi tuto službu patří například to, že se váš profil bude zobrazovat častěji.
Registrovat se kromě emailu, také můžete pomocí facebooku, twitteru či google +. Pro úspěšnou registraci musíte potvrdit odkaz, který vám přijde do emailu. Badoo je celosvětová síť, proto má skoro neuvěřitelných 314 milionů vyplněných profilů. Jádrem Badoo se stala takzvaná hra na setkání, kdy ostatním uživatelům dáváte srdíčka (pokud se vám líbí) nebo křížky (pokud vám nejsou sympatičtí). Z tohoto důvodu je nutné, mít ve svém profilu fotografii. V případě že někdo obdaruje vaší fotku srdcem a zároveň obdarujete i vy jeho, mise je splněna! Kontaktovat ale samozřejmě můžete uživatele bez ohledu na to, zda vám vyjádřili své sympatie nebo ne. Určitě zde minimálně najdete někoho, kdo bude sdílet vaše zájmy.

Jako poslední si představíme seznamku edarling.cz, která funguje v České republice od roku 2012 a také je u ní nutná registrace. Edarling funguje v dalších 26 zemích, proto nemusíte hledat partnera pouze v České republice. Zakládá si na hledání vážného vztahu, takže pokud hledáte pouze flirt, rozhodně není edarling vhodnou volbou pro vás. Je zde registrováno zhruba 52% žen, což znamená, že poměr mužů a žen je téměř vyrovnaný.
Základní členství je pro vás vždy bezplatné. Placené VIP členství vám dá neomezený přístup ke všem funkcím, jako je například zobrazení uživatelů, kteří navštívili váš profil. Dále máte možnost ověřit si díky němu pravost profilu nebo si nechat zaslat potvrzení o přečtení zprávy. VIP cena je však vyšší než u seznamte.se. Pro představu jeden měsíc stojí 959 Kč, tři měsíce 2 877 Kč. Stejně jako seznamte.se, i zde vyplňujete osobnostní test, na jehož základě vám jsou vybráni partneři, s kterými máte nejvíce společného, ať už jde o zájmy nebo názory a pohled na svět.
Web má svou poradenskou sekci, ve které je nepřeberné množství článků různých témat. Články jsou psané odborníky zabývající se vztahy a seznamováním, nechybí ani vědecké studie. Mimo jiné tu najdete sekci rodina, sexualita a plán úspěchu, ve které se například dozvíte, jak si vytvořit atraktivní profil, kterým zaujmete.
Mimo jiné tu najdete i tipy, na která místa se vydat ve vašem městě. Návrhy pochází od samotných uživatelů. Web navíc garantuje bezpečnost díky manuální kontrole všech profilů. Navíc se v případě jakýchkoli problémů můžete obrátit na zákaznický servis. Jednou z výhod je i neviditelnost vašeho profilu pro neregistrované uživatele.

Sice vám nikdo  nezaručí, že nepotkáte na registrovaných stránkách podvodníky, je zde ale určitě menší pravděpodobnost podvodných inzerátů než na webech bez registrace. Hodně štěstí při seznamování, ať najdete svou spřízněnou duši!

Seznamky na internetu bez registrace