Štěstí.cz osudová seznamka (Mělník- Chloumecká)

Nedostatek času? Málo příležitostí? Introvertní povaha či jen stud oslovit někoho na ulici? Nic výjimečného, seznámení se s potencionálním partnerem je občas pořádná věda a obtížností se rovná složení maturitní zkoušky. Že už Vás nenapadá, jak se seznámit a tápete nad tím, zda nezůstat raději single? Neházejte flintu do žita tak rychle, co takhle zkusit internetovou seznamku?

Boom seznamovacích portálů odstartoval již před několika lety – spousta uživatelů hledala partnera skrze oblíbený portál Lidé.cz, doslova fenoménem se stalo Líbímseti.cz, postupně však obě zmiňované seznamky zasáhl jistý úpadek. To portál s příznačným a sympatickým názvem Štěstí.cz si udržel pozoruhodnou oblibu dodnes – pojďme se podívat na jeho obsah a nabízené služby o něco blíže.

Jakou holku hledáš?

Co na Štěstí.cz najdeme?

V hlavním panelu stránky nechybí řada rubrik, nabízejících základní funkce seznamky. Uživatel může pohodlně procházet pouze mužské profily či profily žen a ty ještě třídit dle věku, kraje, města, vzdělání a dokonce i dle vzrůstu, váhy, stavu a jiných upřesňujících priorit. Pokud však hledá přímo seznámení a nechce se probírat množstvím osobních profilů, pak je lepší volbou kliknout na záložku „Inzeráty“, kde najde již několik slov přímo od autora hledajícího vztah, což značně usnadňuje navázání kontaktu.  Záložka „Lidé“ zase pomáhá s rychlou orientací a registrovaný ji ocení zejména tehdy, je-li na seznamce už pár dní – skrze několik kliků myší se tak dozví, kdo je na seznamce nově, právě online či kdo se drží v žebříčku „Nej žen“ a „Nej mužů“. Velice praktickou službou je též „Můj filtr“, jenž umožňuje uložit kritéria dřívějšího vyhledávání profilů a uživatel tak nemusí znovu zadávat podmínky na generování vyhovujících, potencionálních partnerů a partnerek. Pochvalu zaslouží i stručný průvodce světem seznamování, který ulehčí vrtkavé kroky nově zaregistrovaného uživatele. Nechybí ani rubrika s obrovským množstvím příběhů s povětšinou dobrým koncem, jež líčí reálné zkušenosti se seznámením se dřívějších uživatelů této webové stránky. Pokud se chcete při čtení navíc i pobavit, určitě nezapomeňte nahlédnout do zdarma přístupné, internetové publikace s názvem „Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa“ – své starosti i radosti se seznamováním zde vylíčila sympatická hrdinka Aneta.

štěstí.cz

Kdo hledá a co hledá?

Aneb jaké inzeráty na Štěstí.cz můžeme narazit? Všechny napsané texty vyzývající k seznámení lze dělit dle několika kategorií – jednak z hlediska sexuální orientace, jednak dle druhu hledaného vztahu a nakonec i dle regionu a věkového rozmezí. Uživatel tak nemusí hledat pouze vážný vztah, protějšek si může najít i k nezávaznému flirtu či k navázání přátelství. Každý den přibývá několik desítek nových inzerátů od mužů i žen z celé republiky, a to jak od mladých teenagerů, tak od lidí zralejšího věku, pro které je již možnost navázání vztahu v reálném životě o něco složitější. Ještě než na seznamovací text zájemce odpoví, může se podívat na profil dotyčného či dotyčné a předem si o dané osobě zjistit další upřesňující informace. Někteří uživatelé si navíc vedou i své deníky, ve kterých se svěřují se svými myšlenkami, což opět umožňuje poznat onu ženu či muže ještě o něco blíže a utvrdit zájemce o vztah v poslání prvního vzkazu či naopak jeho rozhodnutí ještě oddálit a zvolit vyčkávací taktiku.

Jaká je výhoda Štěstí.cz?

Nejen obrovské množství profilů a tím vysoké procento šance se seznámit, ale i snadné ovládání a uživatelsky příjemné prostředí. Stránky disponují jednoduchým a přehledným designem, nabízejí řadu funkcí k třídění profilů i uživatelskou podporu. Založení profilu není nic těžkého, stačí kliknout na příslušná magická slůvka „Začněte registrací“ a pak se již řídit dle pokynů – tedy vyplnit kolonky, text úvodního inzerátu a odeslat potvrzovací sms. Sms stojí nově registrovaného 99 Kč, avšak s tím, že dotyčný nabude tzv. VIP členství, které mu přináší možnost využívat nadstandardní služby. Poplatek může být samozřejmě jistým odrazením od registrace, je však nutné vzít v úvahu, že lidé skutečně toužící po seznámení neváhají tento jednorázový obnos uhradit. Na seznamce se tak pohybují uživatelé beroucí seznamování vážně, bez postranních úmyslů či trapného obtěžování druhých kupříkladu obchodní reklamou. Štěstí.cz můžete nainstalovat i jako aplikaci do svého chytrého mobilu a být tak neustále online!

Najdu na Štěstí.cz skutečně partnera?

Na takovou otázku nelze jednoznačně odpovědět, a sice – je to skutečně věc náhody, štěstí i osudu. A samozřejmě také závisí na Vaší aktivitě. Klíčem k úspěchu je příjemně znějící seznamovací inzerát, který si většina uživatelů přečte jako první. Dále rozhodně neopomínejte vyplnění profilu – vždy udávejte pravdivé informace, nesnažte se nic zatajovat a ani se „dělat lepším“. Mějte na paměti, že psaní si přes vzkazník je pouze prvním krokem, po kterém bude následovat osobní schůzka. Na rande již budete těžko skrývat pravou tvář a případné lži vyjdou na povrch, což povede jedině k neúspěchu v seznámení se. Svou osobu a osobnost můžete přiblížit i skrze deník, ve kterém lze publikovat Váš názor na libovolné téma či nějakou životní zkušenost, popřípadě zaujmout vtipným povídáním. Také je fajn nebát se procházet profily ostatních, neboť se jim následně zobrazujete ve výčtu návštěv, čímž se dozví o existenci Vašeho profilu. Stejně tak můžete kontrolovat i vlastní seznam návštěvníků, pozorovat, jaký je o Vás zájem a třeba i touto formou narazit na člověka, jenž Vás zaujme. Pokud navíc vložíte do profilu i své fotografie, a v případě Štěstí.cz jich můžete i nahrát i několik, zvýší se pravděpodobnost seznámení se o desítky procent! Stud zkrátka na Štěstí.cz nepatří, ono pověstné štěstí přeje odvážným a férovým!

Má Štěstí.cz konkurenci?

Samozřejmě, internetový vyhledávač nám po zadání slova „seznamka“ nabízí několik desítek dalších seznamovacích portálů. Pokud bychom měli vyzdvihnout některé z nich, pak za pozornost stojí jistě také Seznamka.cz či Rande.cz, avšak co se možností týče, Štěstí.cz je hravě převyšuje kupříkladu funkcemi jako pamatování si nastaveného filtru, psaní vlastního deníku nebo topování profilu, který se poté jiným uživatelům objevuje přednostně na prvních příčkách při hledání partnera a zvyšuje tím šanci navázání kontaktu. Také díky každodennímu přihlášení se uživatelský profil dostává neustále do popředí a je tak na očích ostatních registrovaných. Jistou výhodou zůstává také to, že profily mohou prohlížet i neregistrovaní, tedy o mnoho více potencionálních partnerů, než kolik stránka uvádí oficiálně. Pokud člověk zaujme, pak se neregistrovaný za účelem jeho kontaktování neváhá do komunity uživatelů Štěstí.cz připojit a daného oslovit. Jak již bylo řečeno, zdánlivou nevýhodou může být požadavek uhrazení úvodního poplatku při zakládání profilu, avšak je nutné za tímto postupem provozovatele stránek vidět i snahu ochránit seznamující se před množstvím lidí, jež na řadě neplacených seznamovacích portálech obtěžují dotěrnými a vulgárními vzkazy. V případě porušování pravidel, tedy i v momentě slovního napadení, hrozí dotyčnému smazání profilu, což od hrubého chování odrazuje, neboť málokdo je ochoten zřizovat si nový profil a znovu platit stanovenou částku. Jistým mínusem je i převaha mužů nad ženami, byť toto je typické pro většinu internetových seznamek. Muži tak musí za účelem seznámení vynakládat o něco větší úsilí.

Při hledání budoucího partnera, partnerky, kamaráda či kamarádky je nutné obrnit se i notnou dávkou trpělivosti – jak jsme již v úvodu poznamenali, seznámení se není jednoduché, a to ani v případě internetu, byť je komunikace s cizím člověkem o něco lehčí. Pravděpodobnost, že budete muset absolvovat vícero osobních schůzek je veliká, neboť ne vždy se zadaří napoprvé, avšak rozhodně se nenechávejte odradit – vždyť celkem hledá na Štěstí.cz svého prince na bílém koni či osudovou dámu na neuvěřitelných 93 tisíc uživatelů! Procento seznámení je tak opravdu vysoké, zkusíte své štěstí se Štěstí.cz i Vy?

Štěstí.cz osudová seznamka (Mělník- Chloumecká)