Ta holka mě bere za kamaráda :(

zdravim, jde o to že se mi líbí jedna holka s kterou sem chodil 9 let na základku ted už ne jelkož sem ve druháku.. a jednou sem s ní a ještě pár kamarády šel ven a ona se mi hrozně zalíbila.

Chodil sem s tou partou malej čas ven a pak kamarád vymyslel že bysme mohli stanovat on se svou a já byvh se pokusil sbalit tu která se mi líbí. tak sme tam byli přes noc na jednom určitém místě (to je jedno kde) a večer sem jí řekl že s ní chci být… ale ona mi povéděla že už se jí pár kluku ptalo na tuhle věc ale že řekla ne že k nim nic ani ke mně necjtí.. prostě jenom kamarádi… co mám dělat aby si mě oblíbila??? děkuju.. 🙂 (show less)

Jakou holku hledáš?

Ta holka mě bere za kamaráda :(

4 komentáře: „Ta holka mě bere za kamaráda :(

  1. Špatnej přístup kámo. Jak ti holka řekne že jsi kamarád,tak jestli ji chceš získat,musíš se trochu překopat. Nebít dotěrnej,moc zábavnej a hlavně ne trubka. Dávej ji najevo očním kontaktem že se ti líbí. Trochu ji škádli ale vždy řekni něco zabavneho na její osobnost a zase přejdi k jinymu tematu. Nezapomen na ocni kontakt. Davej ji trochu najevo ze uz o ni nestojis. Pravidlo c.1 nebud doternej.

  2. hellbender napsal:

    Hele musís ji pozvat někam třeba do kina nebo do cukrárny a dat ji něco pěkného třeba květiny a musís ji pochvalot třeba něco sluší nebo ze je krásná a potom ji polib.:-)

  3. Kasl napsal:

    Ahoj..
    Znám jednu holku, kterou znám 2 roky a miluju ji. Ještě neví, že ji miluju, ale bere opravdu fakt jako dobrýho kamaráda. Prý jsem ji nikdy nezklamal, chce se semnou podívat na její oblíbený filmy u mě doma, ale furt mě bere jen jako kamaráda, vím to. Může se z tohoto friendzonu vyklubat pevný vztah, když ji řeknu do očí, že ji miluju?