Tipy od holky: Nebuď magor!

Když chceš sbalit holku musíš si dát především pozor na jemnost, ale ne když jí uvidíš,  tak že hned začneš ječet jako magor na ostatní kluky!

Jakou holku hledáš?

Buď sám s sebou a hlavně se nezačni hned červenat.Vždy zaberout lichotky jako:Máš hezké vlasy nebo ty jsi šikovná atd.Nezapomen na oční kontakt jestli spolu chodíte do třídy je to skvelá příležitost toho využít.A hlavně na to jdi pomalu:NÉÉÉ že se jí hned zeptáš budeš se mnou chodit?Holku to vystraší a řekne NE.A hlavně nezapoměn na milostná psaníčka komentáře u jejích vtipů atd.Jestli se ještě někdo chcete na něco zeptat jsem tu pořáád

vaše Kájuška

Tipy od holky: Nebuď magor!

17 komentářů: „Tipy od holky: Nebuď magor!

 1. Filip napsal:

  Kájo mohla bys mi poradit jak oslovit holku. Mě se jedna holka zalíbyla v autobusu. Jezdí se mnou každý den ránou autobusem a já nevím jak jí oslovit, jak navázat kontakt

 2. Filip:To není až tak těžké skus jít k ní a prostě jak zastaví autobus jakože do ní strčíš…Když do ní strčíš a vstaneš řeknes ježíš fakt promin ja nechtel ses v poho ? A nový kontakt je na světě =D

 3. Pavel.P napsal:

  skus rychlej otvírák a zeptej se jí „vezmeš si mě“ lepší než nějaký ždouchání

 4. :-) napsal:

  Plácneš jí přes zadek a řekneš, že má krásný cecky 🙂 ser na romantiku! Co nejde hrubě nepůjde vůbec…

 5. mdfk napsal:

  Kájo napiš mi na sebe nějakej kontakt prosim tě … nejlépe fb … zdáš se mi taková zkušená, tak bys mi mohla poradit 🙂 tady se mi to řešit nechce, protože je to malinko na dýl 🙂 děkuj 😉

 6. Stifler napsal:

  ježíš marja… 😀 co todle je za web??? 😀 jestli nejakou holku cete tak:lichotky,oční a fyz. kontakt,pak pozvat na aquáč nebo k vodě, do parku ja nvm na jeji krouzek se dete podivt jesli nekam chodi…a nerikejte toho o sobe moc…mluvte a ptjte se spise na ni 😀 a hlavne necekejte 2roky a pak az se odhodlate ji to rict jasneee?

 7. Ted napsal:

  Ahoj kájo já mám tky jeden takovej problém ale je to dost komplikovaný a zamotaný tak mi plsky estli ti to nebude vadit nějakej kontakt: buď e-mail, icq, skype, ale nic jinýho nemám x( plosíím

 8. Alex napsal:

  Lidi jste jak aitaci jeden větši jak druhy.Při čteni těchto članku jsem se dobře pobavyl. Ja jsem tež přiklad lasky z busu a doporučuji : když danou neznate radsi od toho klacek prič, pokud aspon znate jeji jmeno tak bych doporučil zeptat se nějakeho kamoše zte oblasti zda danna osoba nema znamost jinak jeto jako hledani jehly v male kupce sena přitomž je zabodla na vaši prdely. A když už seberete koule ktere v busu litaj sem a tam tak se vymačkněte na danou věc co pravě děla (nemyslim ji postřikat) ale např na knižku ,batoh ,barvu vlasu (pokud sije přebarvila), hlavně když vycitite nechuť z jeji strany tak ihned ukončte na 2 straně když se dana slečna (pro buyny chlap) rozjede tak pokračovat až na zastavce zastavit (nepronasledujte ji) naopak když jdete stejnou cestou a dana se nepřipoji k houfu feizbukaček tak jeto dobre znameni a pokud debata pokračuje tak rozvijet. Vim že si řikate tose snadno řekne ale co real je uplne jina vec , to upřimě chapu. Sam jsem stimto zabodoval a zdanou povolnou osobou jsem se dostal na 2 metu pak jsem zjistil že je uplna guma, žena a nevi kde se nachazi klitoris to je vrchol ani jeji krasa jeji demenci nepřebije.
  Kdobi četl toto tema a chtěl poradit facebo.: alexandr knysh foto s 2 holk jak se vykusuji radim aj holkam na chlapy ale buzeranstvy nikoliv. (kvuli buyerantum je aids a hiv)

 9. Možná, že je daná slečna krásná a její krása nepřebije její naivitu, podle tebe demenci. Zato tvojí demenci nepřebije nikdy nic, dle tvého pravopisu soudě. To se fakt hned tak nevidí. Tipovala bych tě na nějakou školu praktickou, kdo ví jestli.

 10. Vendula napsal:

  😀 Děláte si srandu, tak tohle je fakt moc web 😀

  Dám Vám radu ani jeden tenhle trik neplatí 😀

 11. Ellie napsal:

  To Vendula: Konečně někdo normální! Když to tady čtu, tak mi vztávají vlasy hrůzou.

 12. Další Anonym napsal:

  Ehm… Já jako nechci nic říkat ale… Ellie proč to čteš. Většina těchto lidí (resp. mužů) jsou v koncích. viz ty příběhy jako já a láska apod. Třetina z nich se chová jako sváděcí master a pár, jen ale opravdu jenom pár jich je o této věci dostatečně znalých. Těch článků tu pár je.

  Ano je to k nevíře že kluci mají svoje vlastní blogy řešící problém s ženskou částí lidstva. mne samotného to překvapilo.

  A mimochodem pochybuju že jste tu četly všechny články.

 13. Martin2012 napsal:

  Ellie says:
  To Vendula: Konečně někdo normální! Když to tady čtu, tak mi vztávají vlasy hrůzou.

  Já mám pankáče takže pohodsa HHHHH

 14. Gastro napsal:

  uz vim jak oslovit tu holku z toho autobusu…proste k ni prid a rekni…slecno???…jedete taky timto autobusem? 😀

 15. Ahoj víte jak někdo nahoře psal že jí mám plácnou po prdeli a říct že má fešný cecky :).Ono to zas tak kravina nejní já na to omylem zbli údajnou miss třídy :).Všichcni po ní jeli ale mě se líbí jiná a líbit bude.Teť k tomu :D-S kámošem jsme se vsadili jestli jí plácnu po zadku a udělám jí rukou jakoby podprsenku tak že mi dá 50kč.No a bylo mi 14 tak jsem to zkusil jen ze srandy a ona mi jí pleskla(nečekaně!! 😀 :D),jenže večer zapnu fb a ona se mě ptá jestli s ní chci chodit?Když jsem to řekl kámošovi tak odpověď byla jednoznačná – !!!WTF?!!!