Trable s kamarádkou

Pokud se tady nemůžou psát dotazy, tak mě omluvte, přeci jen, jsem na webu nový. 😀 Pokud ano, tak:Mám (měl jsem) jednu opravdu dobrou kamarádku. Pamatuju si, jak mě v létě 2010 pořád zvala ven, občas jsme si zahráli fotbal, hráli na PlayStationu, v zimě toho roku jsme zas jeli do kina či bruslit. Ještě v březnu 2011 jsem u ní byl hrát PlayStationu.

Jakou holku hledáš?

Jenže od té doby až do tohoto dne už mě přestala zvát ven a ještě horší je, že 13-krát odmítla se mnou jít ven. Na ICQ či Facebooku se tvářila stále přátelsky a vždy se vymlouvala na, to že „musí uklízet“ nebo že „má schůzku s kamarádkou“ atd. Nicméně, pořád jsme si dopisovali.

Už v té době, kdy jsme si dopisovali, jsem se jí po jednom z neúspěšných pokusů dostat ji ven zeptal na otázku „Ty asi se mnou nechceš chodit ven, že?“. Ona odpověděla, že v sobotu má to a v neděli zas ono a na dál jsem se neptal. Teď už jsem si s ní ale nepsal víc než měsíc. Moje otázka proto zní:

Má cenu se pokoušet od ní vůbec získat odpověď, proč už odmítá jít ven? Abych možná trochu víc napověděl, tak:

– nikdy jsem s ní nechtěl chodit, i když mě sama z toho občas podezírala
– nikdy jsme se nepohádali
– jí je 14 a mně 17

Díky moc za odpověď

Trable s kamarádkou

6 komentářů: „Trable s kamarádkou

  1. noo tak rozdíl 3 roky je síla jako nemas se za co stydet a ja nemam co rikat ale mozná si tohle uvědomila atd rozhodně se neptej na další otazky čim víc výmluv tím víc …(viz. web)

  2. paint napsal:

    Buď tě má taky ráda a jen se stydí nebo si jak říkal rohan uvědomila ten rozdil. Třeba ji řekni že chceš abyste byli i nadale přátelé že je to škoda a pokud bude souhlasit tak to můžeš za nějakou dobu zase zkusit.

  3. Radim napsal:

    Přesně jak píšou ostatní 🙂 Když ona odmítá – kašli na ní, a žij si dál ! 🙂

  4. kamo mam podobny prypad : prisel sem na jinou skolu a tam sem uz mel neake kamarady a ti me seznamili s jednou kraskou a po 1 mesici sme se rozesli (chovala se jako male decko) a tet se chova keme jak k hadru no a po 2 mesicich prilezla a plazila se mi u nohou ze udelala chybu atd … vem si priklad , jo a jemi 13 let