Twoo seznamka – recenze, diskuze, zkušenosti

Rádi poznáváte nové lidi? Chtěli byste posedět u dobré kávy, a přitom se seznámit s člověkem, který má podobné zájmy? Hledáte nové kamarády? Možná toužíte jen po chvilkovém flirtu. A nebo byste už opravdu rádi poznali toho
pravého partnera / partnerku pro šťastný život ve dvou… Ať už je to jakkoliv, díky Twoo seznamce máte možnost najít právě takového člověka, jakého hledáte.
V následujícím článku se dozvíte, z jakého důvodu mnoho lidí využívá k seznámení právě tento internetový portál. Pokud jej srovnáme s jinými seznamkami, zjistíme, že Twoo seznamka má oproti jiným spoustu výhod, díky kterým mnoho lidí našlo v životě to, po čem toužili.

Registrace – Jak probíhá? Není příliš složitá?

Abyste mohli využívat všech výhod seznamky, musíte se samozřejmě nejprve registrovat. Samotná registrace zabere ale jen chvíli. Zadáte své jméno, e-mail, heslo a místo vašeho bydliště.
Ano, jistě vás napadne, že si přeci můžete vymyslet jméno jaké chcete. Stejně tak byste mohli uvést nesprávné bydliště. Ale jestliže opravdu hledáte, a chcete najít… nejspíše to není nejlepší volba.Navíc byste tak porušili pravidla. V dolní liště naleznete odstavec, kde je uvedeno, že všechny osoby na Twoo seznamce jsou skutečně ty osoby, za které se vydávají. Tedy, že všichni uživatelé zadali pravdivé informace. A také, že fotografii, kterou na svůj profil nahráli, nestáhli někde na internetu.
A nebo si to zjednodušte! Registrujte se přes facebook kliknutím na jediné tlačítko.
Pokud jste zvolili první možnost, prakticky hned vám přijde e-mail, ve kterém kliknete na odkaz. Tím potvrdíte, že jste skutečně zadali správný e-mail, tedy váš e-mail.
Založili jste si účet, nyní se můžete přihlásit. Tak, jak je zvykem – v pravé polovině úvodní stránky jsou dvě ikonky. Do jedné zadáte svůj e-mail, do té druhé heslo.
Nejspíše máte v úmyslu tuto seznamku navštěvovat pravidelně, proto můžete kliknutím na malé políčko potvrdit, že chcete být trvale přihlášeni ve vašem prohlížeči. Možná váš počítač využívá více členů vaší domácnosti, a tak se rozhodnete jinak.
Odhlásit se můžete kliknutím na jediné tlačítko.
Twoo Seznamka
Fotografie. Jasně, vy byste rádi věděli, jak vypadají ostatní, oni chtějí vidět vás. Buďme k sobě upřimní. Zájmy, názory a další údaje o tom druhém jsou velmi důležité. Chcete ale přeci vědět, jak vypadá osoba na druhé straně.
Nahrajte fotografii, kterou se chcete prezentovat. Tu, kde se sami sobě líbíte. No dobře, tak tedy tu, která je dle vás nejpřijatelnější. Jestliže nemáte žádnou fotku, kterou byste chtěli použít, vyfotit se můžete pomocí webkamery.
Pozor, vaše fotka musí splňovat určitá kritéria, o kterých si na stránkách přečtete.
Hotovo! Vaše registrace proběhla úspěšně, a tak se tedy můžeme podívat, jaké možnosti tento oblíbený web vlastně nabízí.

Funkce a tipy, jak Twoo seznamku využívat

V horní části seznamky vidíte několik tlačítek. Objevit, Hledat, Profil a Chat. Co se stane, když na jednotlivá tlačítka klikneme?
Objevit – Zobrazí se vám náhodně vybraná fotka nějakého uživatele. Můžete si zahrát na porotce, nebo jen dát najevo, že se vám někdo jiný líbí. Že nelíbí? No dobře, to je jen a jen na vás.
Hledat – Zde už se nám zobrazují lidé, kteří by nás mohli doopravdy zajímat. U každého z nich uvidíte fotografii a další informace. Že vás někdo zaujal? Výborně!
Profil – Po kliknutí na toto tlačítko se nám zobrazí váš osobní profil. Kdykoliv budete chtít upravit nějaké informace o sobě, nebo přidat nějakou novou fotografii, není to problém. Nezapomeňte, že svým profilem se prezentujete.
Chat – Místo, kde můžete komunikovat s ostatními. Pozor! Chatovat mohou pouze ti uživatelé, kteří nahráli svou profilovou fotografii.
Vpravo nahoře se můžete odhlásit, nebo změnit nastavení vaší seznamky. Také vidíte počet kreditů, které máte na svém účtu.
Máte 0 kreditů? Hned vám vysvětlím, proč tomu tak je.
Každý den máte možnost kontaktovat 3 lidi. Pokud byste ale chtěli pravděpodobnost, že narazíte na osobu, kterou hledáte zvýšit, nebo, že někdo vyhledá právě vás – dobijte si kredity. Zde je možné zakoupit si výhodné balíčky.
Nejvýhodnější je zakoupit si balíček na celý rok (verze Twoo Unlimited). Dobré je, že se vám na webu nebudou zobrazovat žádné reklamy. Díky tomuto balíčku také můžete každý den kontaktovat 10 lidí, sledovat všechny uživatele, kteří si zobrazili váš profil, a dokonce – sledovat ostatní zcela anonymně. Takže pokud kliknete na někoho, kdo je vám nesympatický, máte jistotu, že vám hned nebude psát. Také uvidíte, kterým uživatelům se líbíte. A to je příjemné.
Seznamka nabízí několik možností, jak můžete platbu uhradit – kartou, bankovním převodem, mobilem a nebo také přes PayPal.
Samotný fakt, že každý člen seznamky nemůže kontaktovat neomezené množství lidí denně je docela příjemný. To, že vám někdo napsal znamená, že má opravdu zájem kontakt navázat, a musel strávit nějaký čas, než se rozmyslel, zda vám napíše.
Twoo seznamka se snaží především spojovat lidi na základě jejich zájmů a polohy. Pokud se chcete seznámit s člověkem, se kterým si opravdu budete mít co říct, uveďte pravdivé informace.
Na internetu jsou ale další seznamky…
Nejste pevně přesvědčeni, že Twoo seznamka je tou správnou volbou? Dalšími velmi známými weby sloužící k seznámení jsou badoo a seznamte.se . Porovnejme je tedy s Twoo seznamkou.

Badoo

Tato seznamka je opravdu velmi známá a využívaná.
Portál Twoo seznamka slouží vyloženě k seznamování, zatímco Badoo je spíše sociální sítí, než seznamkou. Většina lidí zde se chce jen zabavit, napsat si pár řádků s někým na druhé straně. Jen někteří uživatelé zde opravdu stojí o osobní setkání. A jestliže vy opravdu toužíte najít opravdového přítele, ne jen toho virtuálního, není pro vás Badoo stránka dobrou volbou.
Pro každou seznamku platí – důvěřuj, ale prověřuj. Avšak Badoo seznamka se v poslední době jeví jako stále pochybnější.
Přihlášení je stejně jako na Twoo seznamce velmi snadné.
Tento web využívá mnohem více lidí, než Twoo seznamku. A to několik desítek milionů lidí z celého světa. Mnoho uživatelů si stěžuje, že na jejich vzkazy nikdo nereaguje. Což je ale logické, když uvážíme, kolik uživatelů na této seznamce je. Někteří z nich se přihlásili jen jednou, a poté se rozhodli stránku již nenavštívit.
Bohužel na Badoo najdete hodně neověřených profilů, spoustu lidí s podezřele profesionálními fotkami a tak podobně.
Stejně jako u Twoo seznamky si můžete připlatit za další funkce.
Seznamte.se
Portál seznamte.se je oblíbený, avšak uživatelé také uvádějí, že je zde příliš nepravých profilů. Na rozdíl od Twoo seznamky je tato stránka opravdu neuspořádaná. Do denních přehledů nabízí profily lidí z různých regionů.
I přihlášení na tuto seznamku je velmi jednoduché a rychlé.
Tak jako u Twoo seznamky, i zde si můžete připlatit, aby vaše hledání bylo „pohodlnější“.
Možná zde poznáte svého budoucího partnera, nebo partu kamarádů, se kterými můžete zajít na drink nebo do kina.
Rozhodli jste se využít služeb Twoo seznamky? Internetové seznamky mají jednu velkou výhodu. Můžete se člověka předem zeptat na pro vás důležité informace, a tím předejít nevydařené schůzce. Každé seznamování má své pro i proti. Najít člověka, se kterým byste si opravdu padli do oka se může občas jevit jako nadlidský úkol. Věřím ale, že Twoo seznamka vám vaše hledání usnadní. Já sama znám dlouholeté spokojené partnery, kteří se seznámili přes internetovou seznamku. Pokud máte hodně práce a málo možností k poznávání nových lidí osobně, nezoufejte. Jak už víte.. Jsou i jiné možnosti.
Hodně štěstí!

Jakou holku hledáš?

Twoo seznamka – recenze, diskuze, zkušenosti

7 komentářů: „Twoo seznamka – recenze, diskuze, zkušenosti

 1. Janina napsal:

  Dneska je těch seznamek už tolik…:( Narazit na opravdu seriozni je někdy docela problem…:(

 2. Míša napsal:

  Jani, pravdu máš… 🙁 Já už jsem z toho uplně zoufalej, ale kamarád mi doporučil pinkilin, zkus se na to mrknout 🙂

 3. Míša napsal:

  nová seznamka, zkus mrknout na jejich stránky. Jen si zadej do vyhledavace Pinkilin (nechci sem psát adresu…)

 4. Michell napsal:

  Za mě dosavadní zkušenosti se zmíněnýma seznamkama, nic moc. Teď jsem objevil něco nového.Spolužačka zmiňovala novou věc. Date2k.cz. Placená seznamka, ale zas mají ke každému indiv přístup. Uvidím, jak pořídím.