www.štěstí osudová seznamka.cz

Když se někoho zeptáte, co potřebuje ke štěstí, řada lidí vám odpoví, že lásku. A přátelé. Pravý partner nebo skutečný kamarád dělá člověka šťastnějším a lidský život plnohodnotnějším. Pokud je nemáme, cítíme se prázdní a naše lidská existence pro nás pozbývá významu.

Partner a přátelé jsou zkrátka mnohdy naším majákem, když začneme tápat ve tmě. Že vám někdo takový zrovna chybí? Něvešte hlavu! Díky internetu je máte možná na dosah ruky. A možná o tom ještě ani nevíte. Ale už jste nejspíš i vy sami slyšeli o někom, kdo potkal nové kamarády nebo dokonce životní lásku na některé z online seznamek. Tak proč nejít štěstí naproti? A třeba rovnou na štěstí.cz.

Jakou holku hledáš?

Štěstí.cz je osudová seznamka s desetiletou historií. A někdo z desetitisíců registrovaných uživatelů možná čeká právě na vás.

Jak si založit profil na štěstí.cz?

Založit si profil na štěstí.cz je rychlé, intuitivní a jednoduché tak, že to bez problému zvládne i méně zdatný uživatel internetu. V úvodním registračním formuláři si zvolíte svou přezdívku, vyberete sexuální orientaci, pohlaví, místo bydliště. Pak uvedete pár informací o sobě (výšku, věk) a v neposlední řadě si zvolíte, o jaký vztah máte zájem.

Pak už zbývá jen svůj profil aktivovat. Prvním krokem k jeho aktivaci je potvrzení emailu. Do vaší emailové schránky vám v zápětí po registraci přijde aktivační link, na který stačí kliknout. A první část aktivace máte za sebou.

Další část aktivace možná některé zarazí nebo dokonce odradí. K roční aktivaci profilu na seznamce štěstí.cz je potřeba uhradit 89, resp. 99 korun. Částka se liší podle způsobu platby. Zaplatíte-li aktivaci některou z nabízených onlin platebních metod, například kartou nebo přes paypal, zaplatíte nižší částku. 99 korun za aktivaci zaplatíte, pokud profil na seznamce štsětí.cz budete hradit sms platbou. Ptáte se proč máte platit, za něco, co ostatní nabízí mnohdy zdarma? Je to jednoduché. Cílem provozovatele seznamky štěstí.cz je eliminovat falešné profily nebo ty, kteří se ve skutečnosti ani seznámit nechtějí.

V porovnání s jinými, zcela bezplatnými, online seznamkami tak máte na štěstí.cz větší naději, že potkáte někoho, kdo bude odpovídat vašim představám.

Flirt, kamarád nebo partner pro život?

Na seznamce štěstí.cz si můžete vybírat. Je jen na vás, abyste si ujasnili, co od vztahu hledáte. Nevadí vám nezávazné vztahy nebo flirt na jednu noc. Máte ho mít. Stačí projít inzeráty uživatelů v rubrice nezávazně nebo flirt. A nebo sebrat trochu odvahy a podat si inzerát vlastní.

Spousta lidí má představu, že online seznamky jsou hlavně o flirtech a nezávazných schůzkách. To už však dávno neplatí. Pokud si to jedním klikem namíříte do rubriky vážné seznámení nebo přátelství, máte šanci potkat někoho normálního, kdo hledá, stejně jako vy něco víc než jen nezávazné povyražení.

štěstí.cz

Jak správně vložit inzerát?

Zveřejnit si svůj vlastní inzerát je na osudové seznamce štěstí.cz jednoduché. A je jen na vás, kdy a jestli vůbec, to uděláte. Text inzerátu můžete vložit do svého profilu rovnou při zakládání profilu. A nebo si to nechat na později. Chcete-li na osudové seznamce štěstí.cz najít to, co skutečně hledáte, měli byste si text inzerátu dobře promyslet. Kromě svých fotek, které si na profil vložíte, je to jedna z mála možností, jak potencionální protějšek zaujmout. Na štěstí.cz jsou registrovány tisíce žen a mužů ze všech koutů České republiky, mnohdy i ze zahraničí. Nechcete-li tedy, aby váš inzerát zapadl mezi stovkami dalších podobným, měli byste se snažit být originální, pokud možno vtipní a hlavně stále sami sebou.

Štěstí.cz nebo jiná seznamka?

Na internetu se seznamek více než dost. Štěstí.cz se však v mnohém liší. Díky platbě za aktivaci se dá předpokládat, že na této seznamce bude méně „vykuků“ než jinde. Ne zcela běžnou praxí je také možnost vložit do svého profilu tzv. fotografii k certifikaci. Jestliže najdete profil s takovou certifikovanou fotografií, můžete si být téměř stoprocentně jisti, že na uvedené fotografii je skutečně člověk, který si profil zakládal.

To jsou, společně s dlouholetou historií seznamky, její hlavní bonusy, které vám hrají do karet a zvýší vaše šance na to, že skutečně najdete to své štěstí. Ať už na celý život nebo třeba jen na jednu noc.

www.štěstí osudová seznamka.cz