Zamilované sms pro holku

Esemesky, textovky. Jedna ze základních metod, jak komunikovat s holkou. Co ale do nich napsat, aby při každé zprávě co jí pošleš se jí dojetím podlamovala kolena a rozrušením se nemohla dočkat další úžasné a romantické sms od tebe?

I tento článek nechodí kolem horké kaše a nebojí se podívat pravdě do očí. Vyvaruj se základních chyb a využij potenciál romantických sms na 100 procent..!

Jakou holku hledáš?

Pro psaní sms, které směřují na mobil, který má v ruce žena, platí několik základních pravidel, ke kterým každý zkušení smskový balič dříve nebo později dospěje. Abys na ně nemusel dlouze a těžce přijít metodou pokusu a omylu, můžeš se na ně podívat, jsou tu shrnuty do několika úhledných bodů:

Celodenní psaní sms je někdy dost otrava 🙂

Co k tomu dodat? Jde zhruba o tohle: člověk vstane, je tak nějak po ránu celej romantickej, a tak se rozhodne, že napíše ženě něco pěkného. Co však následuje: ona bleskově odepíše, člověku je blbý jí neodepisovat, tak jí rychle odepíše taky, odpoví tak že vlastně očekává taky odpověd.. a najednou sleduje, že jak je den dlouhý, jen si s tou nezničitelnou odepisovatelku píše a už ho to ani nějak moc nebere, ale aby jí nenaštval, tak píše a píše až už je z toho úplně zblblej, napíše nějakou hovadinu, všechno tím zkazí a pak to horko – těžko žehlí.

Jaké si z toho tedy vzít ponaučení? Nic proti příjemné smsce po ránu, že na ni myslíš. Ale nemusíš jí odepisovat po 5 minutách! Máš přes den přece na práci i trochu svůj život, není-liž pravda? Tak prostě natáhni ty intervaly trochu rozumně, nehledej každou volnou chvilku pro odepsání, ale když máš volnou chvilku tak odepiš, a bude to naprosto v pohodě.

Fráze nefungují!

Asi už jste viděli desítky takových těch stránek, kde jsou připraveny tisíce textů, které potom, co je napíšete jakékoliv holce zaručeně v ní rozpoutají oheň vášně a nekonečné lásky k tobě. Přátelé, tohle samozřejmě funguje, ale…. (to ale je tady hodně důležité tentokrát) ale jen tak pro holky do věku 13-14 let! Pak už začnou nabírat rozumu a neskočí na každou stokrát omletou frázi, víme? Ostatně, už jste si tu na tohle téma mohli i něco přečíst, prostě je to tak, a lepší jedna sesmolená vlastní sms než 10 opsaných z internetu.

Sms není kopií skutečnosti

Tady je potřeba si uvědomit, že papír, potažmo mobil snese docela hodně. O něco méně pak snese ucho, případně mobilní sluchátko, a ještě méně pak snese realita. Kam tím směřuji.. Když ti přijde divoká smska, taková ta klasicky dvouznačná.. Neraduj se předčasně! Pokud to není podloženo i něčím, co se skutečně odehrává, je sms jen chabým textovým pisálkovstvím čehosi a vůbec nic nezaručuje. Ovšem, může i naznačovat, jak se věci brzo pohnou, to nepopírám. Nicméně, nepřeceňujme je zas až tolik, někdy by se nám to mohlo vymstít a mohli bychom čekat něco co vůbec nepřijde, přátelé.

.. a ještě pár další tipů závěrem:

  • lepší třikrát promyslet, než poslat jednu blbost.. pozor na vroucí emoce
  • mmsky holky nevedou málokterá s tím umí, tak aby ses pak nedivil že tvůj srdcervoucí obrázek neúčinkuje
  • lepší se rozepsat do 3 smsek, než ve zkratce poslat jednu nesrozumitelnou
  • moc smsek moc holkám zároveň škodí, všeho s mírou .)

Zamilované sms pro holku

3 komentáře: „Zamilované sms pro holku

  1. HOLKA napsal:

    Si ze mě děláte srandu? xD Jakto že je tolik webovek pro kluky a pro holky nejsou skorem žádný? xD

  2. bubak napsal:

    protoze ste hrozne slozity liby se ti kluk vem si velky vysrih a mnej keci dvojsmyslneho vyznamu a konec my sme narozdil od vas dost jednodusi 😉