Ženy, které příliš milují

Vzhledem k tomu, že řadě návštěvníků tohoto webu se už určitě dávno podařilo nějakou tu holku sbalit, podívám se dneska na problémy spojené s holkou už nabalenou, jejím nevypočitatelným chováním, označovaném někdy také jako tzv. ženská logika a na všechny záležitosti s holkou až příliš přítulnou související.

Představme si přátelé zhruba následující situaci: Počáteční potíže a oťukávání už máme za sebou, všechno krásně běží, prostě vídáte se prakticky pořád, jste spolu kdy to jde.. Když v tom co se to neděje? Najednou si člověk říká, kde je ten můj čas na kámoše, na moje osobní projekty, kam mizí moje prachy, nejsem nějak moc vytížen poslední dobou…? A tu si náhle začíná uvědomovat, že takhle to vlastně už dávno chtěl, že kvůli tomuhle tolik nocí probděl v bezesných záchvatech, jen aby teď měl po svou boku svůdnou ženu, za kterou se každý otočí.

Jakou holku hledáš?

Nicméně, něco se člověku v tu chvíli nezdá. Stojí to vlastně za to? Ta trocha sexuálního vyžití a příjemných chvil za poslech neustávajícího proudu ženských řečí a komentářů, která se postupně transformuje v různé převýchovné snahy, nenápadné impulzy směřující k omezování styků se všemi ostatními než se ženou dotyčnou a její neutuchající snaha mít tě jen pro sebe? Dalo by se říct, že některé ženy milují až příliš.

Jak je poznat

Ve chvíli, kdy neomylně zavětříš, že jsi se dostal do bližšího kontaktu s tzv. klíštětem, holkou která se tě drží zuby nehty a nehne se od tebe, je zaprvé dobře, že se ti to podařilo zjistit už teď, protože čím později, tím hůře! Naprosto univerzálně platí pravidlo, že čím dříve to zjistíš, tím větší jsou možnosti s tím něco dělat. Ve chvíli, kd!y se dovídáš, že jsi budoucím otcem, pozdě (nejen) bycha honiti!

Existují určité indicie, že jde do tuhého:

  • pravidelně se opakující hysterické záchvaty, které se dají uchlácholit pouze příslibem, že od teď už se od ní nehneš ani na krok, nebo urovnáním nějaké totální pitomosti, ženským mozkem považované za zcela zásadní věc, srdceryvným citovým výlevem apod.
  • ve chvíli, kdy každou chvilku kterou můžeš strávit sám začínáš vyvažovat zlatem a cítíš v ní jakousi neodolatelnou svobodu
  • tehdy, když pozoruješ okolní ženy a říkáš si, s čím já se to tady vedu za ruku

Jak se jich zbavit

Při zbavování se těchto nebezpečných slečen je možno postupovat přímo, nebo oklikou. Nepřímá metoda metoda spočívá v umlčení – přetržení všech možných komunikačních kanálů, prostě odmlčení a nekomunikování, nicméně není to zrovna metoda férová.

Druhá metoda je klasická, spočívá ve vyříkání si toho, že takhle opravdu ne a utnutí zhoubně se rozvíjejícího vztahu. Tady ovšem pozor na klasické ženské zbraně, tyto ženy se neštítí nejukrutnějších citových útoků ani poskytování nejnezvyklejších druhů sexuálního uspokojení, jen aby se jich člověk nemohl zbavit! Proto velmi obezřetně, ať jeden večer, který začal debatou na téma rozchod neskončí v posteli.

Ženy, které příliš milují

3 komentáře: „Ženy, které příliš milují

  1. nemám.. napsal:

    Tak já sem zkusil tu první metodu, a cejtim se jako čůrák.. takže tu nedoporučuju.. 🙂

  2. Ja zkusil taky tu 1. a sexu sem se vyhnul taky. Ted uz 8 mesicu nemam holku a sexu taky malo. Navic jsem zacal misto toho tezce sportovat a nevenuju se uz skoro nicemu jinymu nez sport, ale citim ze to takhle nenecham a ze stim neco zacnu hned delat, skratka potrebuju si zas****t, tak uvidim jak to pujde. me bude za mesic 19:( a nemam skym vrznout je to ostuda, nejen proto ze jsem kus chlapa, ale taky proto jakej mam charakter, a co v sobe mam. Rad bych slysel nazor odbornika.

  3. maestroini napsal:

    koukni se po mladým masu :))) namakání je velkej plus, třeba ideálka různý sportovní akce s holkama jestli jsou tak tam je to dobrá příležitost, doporučuju